Sinan Güleryüz Kimdir?

Küçük yaşlardan beri müzikle ilgilendiğini söyleyen Güleryüz, Aslen Ankaralı’dır. Gitar, piyano gibi ve toplamda 14 enstrüman çaldığını belirtmektedir. Ankara Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi mezunudur.

Geçtiğimiz ay eşi Özge Özder ile birlikte “Senle Ben” isimli ilk single parçalarını yayınlayıp şarkıcılığa soyundular. Hem sporcu hem müzisyen olarak tanıdığımız yetenekli sanatçı Sezen Aksu’nun desteğiyle de müzik çalışmalarına başladı. Aksu’dan eğitim almaya devam ettiğini ve hayallerine adım adım ilerlediğini belirtmektedir. Kendi yaptığı bestelerin olduğunu ve yeni açılacak Youtube kanalı ile de 90lar şarkılarını seslendirip dinleyicileriyle buluşmaya hazırlandığı biliniyor.

Profesyonel voleybol oyuncusu olan Güleryüz 8 sene boyunca Emlak Bankası voleybol takımında oynamasından sonra Beşiktaş ile görüşmeler yaparken sakatlığı nedeniyle spor kariyerini sonlandırmak durumunda kaldı. Her ne kadar Sinan Güleryüz adından söz ettirebilecek yerlere gelecek olsa da şuanda kendisinden 8 yaş büyük olan Özge Özder ile evlenmesiyle gündeme gelmiştir. Geçmiş röportajlarında başarılı olmak için yoluna tek devam etmesi gerektiğini söylese de Özder ile dünya evine girdi ve birlikte oldukça başarılı olabileceklerini düşünüyoruz. Kendisine başarılar diliyoruz ve güzel yerlerle görebileceğimizi umuyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir