Sedef Sebüktekin Kimdir, Nereli, Kaç Yaşında?

Dolu Kadeh Ters Tut ile birlikte Gitme isimli şarkı ile büyük bir çıkış yapan ve merak edilen isim olan Sedef Sebüktekin kimdir ? kendisi hakkında tüm bilinenleri sizlerle paylaşıyoruz.

sedef sebuktekin kimdir nereli kac yasinda

Yeditepe Üniversitesinde Kentsel Tasarım & Peyzaj Mimarlığı bölümü mezunudur. 2015’te Sofar İstanbul’da yapılan ”Bul Beni” performansıyla birlikte tanınmıştır.

Henüz liste öğrenim yıllarında gitar ve davul ile ilgilenmekteydi. Üniversite eğitimi sırasında ise müzisyen olmaya karar vermiştir. Kayboluyorum (Süt) isimli şarkısı Hakan: Muhafız adlı dizide kullanılmıştır. Kendisini müzik yapmaya en çok teşvik eden grubun The Beatles olduğunu söylemektedir. Sedef Sebüktekin nereli ? merak edilen konulardan biri olup İstanbul’lu olup burada doğup büyümüş ve halen burada yaşamaya devam etmektedir. Sedef Sebüktekin kaç yaşında ? kendisi 2021 yılı itibariyle 31 yaşındadır.

Her geçen gün yepyeni çalışmalara imza atarak hayranlarını mutlu etmeyi başarmaktadır. Kendisi hakkında daha fazla bilgiye sahipseniz yorumlar kısmında herkesle paylaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir