Saç Dip Kapatıcı Pratik Dip Boyası

Saçınızı boyattıktan bir süre sonra saçınız çıktığı için dip boyası yapmanız şart oluyor. Dip boyası yaptırmak hem uğraştırıyor hem de maliyetli oluyor.  Dip boyası gelenler için dip kapatmak artık çok kolay.

Amerika üretimi olan Express Color pratik dip boyası ile bu zahmetli uğraşlar son buluyor. Çok daha hızlı, çok daha kolay bir şekilde saç diplerinizi kapatıyor ve ilk günkü boyalı saçlarınıza dönüyorsunuz. Sadece 2-3 dakikada saç diplerinizi kapatabilirsiniz. Böylece saç diplerinizi boyamanıza veya saçlarınızı komple boyamanıza gerek kalmaz.

Saçlarınızı sürekli boyamanız saçı yıpratmaktadır. Express Color saç boyası zararlı maddeler içermediği için herhangi bir zarar vermez. Express Color kullanarak saçınızın daha sağlıklı olmasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca Saçınızı canlı tutar, dip boyaları kapatır, saçı yıpratmaz, koku bırakmaz.

Express Color kalıcı olduğu gibi oldukça da uzun kullanımlıdır. Fırça ile uygulama yapıldığında uzun çok kullanım yapılabilir ve bir kutusu ortalama 6 ay kullanılabilir. Yani Express Color dip boyası sayesinde saçınızı 6 ayda bir boyamanız yeterli olabilecek.

Express Color saç dibi kapatıcı ile saçınız hangi renk olursa olsun saç diplerini kapatmak mümkün oluyor. 5 ana renk seçeneği ile saç renginizin tonuna kadar uyum sağlar. Kırmızı, siyah, sarı, kahverengi ve açık kahverengi renkleri saç tonuna en yakın tonda uygulanır. Kendi saç renginizden gözle görülür hiç bir fark oluşmaz.

Birçok farklı saç şekli ve saç boyasına uyumlu olan Express Color’u kıvırcık, düz, bukleli, örgülü, röfleli, gölgeli fark etmeksizin tüm saçlara kolayca ve güvenle uygulayabilirsiniz.

Express Color ince kaşlılar için ya da daha kalın kaşlı olmak isteyenler için de kullanılır. Kaşlarınızı kalemle boyayarak geçici olarak kalınlaştırmak yerine dilediğiniz renk Express Color ile kaşlarınızı daha kolay bir şekilde kalınlaştırabilirsiniz. Dilerseniz seyrek saçlarınıza da sık bir görünüm verebilirsiniz.
Express Color Kullanımı
Fırçayı saça basılı tutun, kök kısmının her iki tarafı boyunca en görünür gri tüyler kapsayacak şekilde geniş aplikatör fırça kullanarak kuru saça uygulayın
Saç şampuan ile yıkanana kadar boya kalır. Şampuanladıktan sonra tekrar uygulanması gerekmektedir.

Bir yorum

  1. Bence boyle bir urunu almaya gerek yok.Bildigimiz kas farindan farksiz bunu samimiyetle soyluyorum.Bizim Amerikan mallarina ihtiyacimiz yok.Kas fari da ayni etkiye sahip ve bulasmiyor yikanana kadar cikmiyor.Bu kadar siradan bir urunu allandira ballandira anlatmaya gerek yok Turkiye kozmetik yelpazesi genis bir ulke,Amerika bizden ornek alsin,bizde cesit daha cok.Expresscoloru merak edip almis biri olarak soyluyorum,bu urune bu para fazla.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir