Rapçi Sagopa Kolera’ya Şiddet Mi Uyguladı?

Sagopa Kajmer ve Kolera ikilisi 2017 yılında ayrıldı ve bu süreden sonra da sonra uzun bir zaman sessizlik hakim oldu. Kolera rumuzlu Esen Güler’den çok büyük iddialar gündeme geldi.

Sagopa Kajmer (Yunus Özyavuz) ve Kolera (Esen Güler) 2006 yılında evlenmişti. Esen Güler, Yunus Özyavuz’un hem fiziksel hem de duygusal şiddet uyguladığını iddia ediyor. Kendi Instagram hesabından storylerle açıklama yapan Esen Güler, magazin gündemine de bomba gibi düştü.

Esen Güler ayrıldığı eşinin kemiklerini kırdığını, darbeye dayalı omur ve disklerinin zedelendiğini de iddia ederek açıklama yaptı:
“Amacım ne pirim kasmak, ne de dikkat çekmek. Bu benim savaşım, siz anlamazsınız.” dedi. Sagopa’nın 2020’ye kadar sabit cezası olduğunu açıklayan Kolera, “Sizin bu ön yargınız, vicdansızlığınız tamamen sizin kız kardeşiniz olmadığım için, eğer ben sizin kız kardeşiniz olsaydım çaresizliğinden tırnaklarını yerdiniz. Şimdi Nisan’dan beri iyileşmeyen sırtım için MR sonuçlarını almaya geldim. Darbeye dayalı olarak omurlarım, disklerim pert olmuş, ezik büzük olmuşum, çıkan fıtıkları saymıyorum” dedi.

“Çıkan fıtıkları saymıyorum bile, Allah seni de seni sevenlerin de senin yüzünden beni yoranların da belasını versin, ciğerlerin kan olup burnundan gelsin” dedi.

“Konuşacağım bundan sonra. Beni olduğum yere kimse getirmedi. Ben kendi emeklerimle buraya geldim. Kemiklerim kırık, ezik, büzük, disklerim kayık, boynum fıtık…”

Yunus Özyavuz, Esen Güler ile boşandıktan sonra şöyle bir açıklama yapmıştı: “Sevgili Esen’e bana kattıkları ve benim için yaptıkları için minnettarım. Bundan sonrasında her ikimiz için de bambaşka hayatlar var.” demişti.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir