Nurdan Özdemir’in Tasarım Ayakkabıları

Bazen aklımızda bir ayakkabı olur. Alışverişe çıkıp o alışveriş merkezi benim, bu alışveriş merkezi senin, dolaşır dururuz. Ayaklarımıza kara suların indiği anda beğenmediğimiz bir modeli alıp oradan çıkarız. İşte bu tür durumlarla karşılaşmamak için hayalinizi kurduğunuz ayakkabıyı Nurdan Hanım’a anlatın o sizin için hazırlasın.

Nurdan Özdemir hayalinizdeki ayakkabıları tasarlayıp tam size uygun biçimde kapınıza kadar gönderiyor. Yazlık veya kışlık fark etmiyor. Her kadının ayağında aynı ayakkabıları görmekten sıkılmış olabilirsiniz. Gidilen yerlerde ayakkabı konusunda “Pişti” olunabiliyor. Bir ayakkabıdan sadece sizde olsun isterseniz yine başvuracağınız kişi Nurdan Özdemir olabilir.

Evde ne kadar ayakkabımız olursa olsun yine de ayakkabıya ihtiyacımız vardır. Nurdan Hanım’ı Instagram üzerinden takip etmek veya iletişime geçmek isterseniz Instagram ismi: nurdanozdemirstyle  Modellere göz atmak isterseniz de aşağıdaki galerimizde gezinebilirsiniz. Fotoğrafların büyük halleri için lütfen üzerine tıklayınız.

Sevgilerle..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir