Mustafa Ceceli ve Eşi

Mustafa Ceceli hem şarkılarıyla hem de özel hayatıyla takdir ediliyor. Sıradan sanatçılara benzemeyen hayatı örnek alınacak cinsten. Hacca gittiği bilinen Ceceli’nin, geçtiğimiz ramazan ayında bir Tv kanalında yaptığı iftar duasının görüntüleri tıklanma rekolarları kırdı.

İşte o duadan görüntüler :

http://www.youtube.com/watch?v=lpOlc1e3UcM

Ceceli’nin kliplerine dikkat ettiyseniz onun hiçbir klibinde bir kadınla yanyana kol kola sarmaş dolaş göremezsiniz. Aşk şarkılarında kadın erkek gerekiyorsa bile bunu oyunculara bırakıyor. Kendisi de arkada şarkı söylüyor. Şarkılarını birçok insan ezbere söylüyor. Çok anlamlı şarkıları var. Söylerken çok sempatik duruyor.

Sinem Ceceli ile 2008 yılının Kasım ayında evlendi. Çiftin mutlu bir evlilikleri ve küçük oğulları da 2011 yılında dünyaya geldi. Oğlunun adı Arın. Güzel bir anlamı olsa gerek. Mustafa Ceceli 1980 Ankara doğumlu. Aynı zamanda Galatasaray taraftarı.

4 yorumlar

  1. ben mustafa ceceliyi çok ama çok seviyorum çünkü o öbür sanatçılara benzemiyo allah katındaeminimki büyük bir yeri var mustafa ceceli benim hayatımda 6. sırada mustfa abiyi ben es şarkısn çıardığında tanıdım ve hayatını araştırdım git gide onun hayranı oldum mustafa abi gibi kimse olmaz her duamda allahım inşallah mustafa abiyle tanışırız diyorum onu çok ama çok seviyorum sinem ablayıda çok seviyorum çok yakışıyolar ha bu arada arında çok ama çok çok çok tatlı mustafa abi seni ço ama çok çok çok seviyorum :):):)

  2. mustafa ceceli seni çok ama çok çok çok seviyorum sen hiç öbür sanatçılara benzemiyosun mustafa abi senin alah katında yerin eminimki yükseklerdedir her duamda seninle tanışmak istiyorum seni sinem ablayı ve arını yani ceceli ailesini çok ama çok çok çok seviyorum :):):)

  3. Sevgilim buadam ya

  4. seray bostancı

    bn mustafa ceceli fanıyım onu çok ama çok seviyorum <3 mustafa abinin bnim hayatımda önemli bir yeri var tek hayalim onu görmek görebilmek herşeyden çok bunu istiyorum bide onun tatlımı tatlı bi oğlu var arıncık allahım çok tatlı ya onuda çok seviyorum abicanım burdan sana sesleniyorum sen öbür sanatçılra hiç ama hiç benzemiyosun hiç bi klibinde kızlara o kadar yakın bi durumun yok herkezden farklısın işte seni bu yönünden dolayı daha çok seviyorum sana olan sevgimi anlatmaya kalksam sayfalar yetmez işte seni çok seviyorum hayalim seni görmek başka bişey istemiyorum inşallah bu yazdıklarımla seni nasıl sevdiğimi ispatlamış oldum ben bir cecelistim ve hep öyle kalacağım seni ço ama çok seviyorum <3 <3 <3

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir