Murat Yıldırım’ın Yerine Geçecek İsim Belli Oldu

ATV’nin sevilen bilgi yarışması Kim Milyoner Olmak İster‘in sunuculuğunu bir süredir Murat Yıldırım yapıyordu. 1979 Konya doğumlu olan ünlü isim aslında bir oyuncu. Yarışmaya gelmeden önce bizler onu TV dizilerinden ve sinema filmlerinden tanıyorduk. Yarışmayla birlikte oyunculuktan uzak kalan Yıldırım, artık tekrar oyunculuğa dönmek istediğini söyleyerek yarışmaya devam etmeyeceğini açıkladı.

murat yildirim kim milyoner

Kenan Işık’ın yerine gelmişti
Usta oyuncu ve sunucu Kenan Işık’la birlikte tanıdığımız yarışmayı uzun yıllar kendisi sunmuştu. Rahatsızlanıp ekrana çıkamayınca yerine Yıldırım geçti. Önceleri acemi olduğu belli olsa da zamanla sunuculuğa alıştı ve benimsendi. Şimdi ise yerine başka bir isim geliyor.

Sevilen yarışmaya yeni isim
Halktan çok talep gören yarışmaya yeni bir isim geliyor. O isim Kenan İmirzalıoğlu. Bölüm başına 250 Bin alacak olan İmirzalıoğlu’nun çekimleri yakında başlayacak.

kenan imirzalioglu

Yıldırım, Twitter hesabından yaptığı açıklamada, “Kim milyoner olmak isterdeki sunuculuk görevimi oyunculuğa olan tutkumdan dolayı sonlandırıyorum.Bu kararıma gösterdikleri anlayıştan dolayı tüm ATV yönetimine ve Milyoner ekibime teşekkür ederim.” ifadelerini kullandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir