Murat Övüç Kimdir?

Sosyal medyada oldukça aktif olan, peltek konuşmaya sahip, sağa sola laf atan Murat Övüç’ün mesleği ve kim olduğu merak ediliyor. Murat Övüç 1968 yılında Van’da doğdu. Bahçeşehir Üniversitesi İşletme bölümünde okudu. Üç ablası ve bir abisi olan Murat Övüç, 5 kardeşin en küçüğü. İstanbul’da bazı mekanlarda astroloji ile ilgili yorumlar yapmakta olan Murat Övüç’ün müşterileri arasında ünlülerde bulunmaktadır. 7 yıllık evliliğinden 19 yaşında bir oğlu olan Murat Övüç, Beyoğlu’nda otel ve restoran işletiyor.

murat ovuc

Murat Övüç eşcinsel mi?
Eşcinsel olduğunu her zaman biliyordu ancak babası kızacağı için ona söyleyemedi. Ailesi istediği için bir evlilik yaptı ve çocuk sahibi oldu.
“Babamın yanında hep kimliğimi sakladım. Gençlik fotoğraflarım hep sakallıdır. 10 yıl önce babam vefat ettikten sonra eşimden boşandım ve evden ayrıldım. Zincirimi kırmak istedim. Zor dönemler başladı. Ailem, ablalarım, abilerim bana küstü” dedi.

Zenginliğini anlattı
“Rezidans istiyordum oldu, havuzlu villa istiyordum oldu, anneme bir ev bir yazlık istiyordum ikişer tane aldım, oğlumun hem BMW’si hem Mercedes’i var. “

Murat Övüç’ün oğlu kimdir?
Murat Övüç’ün 20 yaşına giren, Burak Can isimli bir oğlu var. Burak Can Övüç, “Benim Adım Osman” isimli komedi filminde oynamıştır. Oğlunu dil eğitimi için Amerika’ya yollayacağını ifade etti.

murat ovucun oglu burak can

Erkek arkadaşı kimdir?
“Çok zor dönemler yaşadım. Ev sahibi kapıma dayandı. Evde kuru ekmek vardı. Hamburgerciden ketçap alıp onu sürerek yedim. Ben nereden geldiğimi unutmuyorum. Bu yüzden ihtiyacı olanlara yardım ediyorum. Sadece koronavirüs sürecinde 780 aileye yardım ettim. Bir reklamdan 20 bin lira alıyorum. Onun bir lirasını versen ne olur ki. Ben veriyorum. Erkek arkadaşım Amerika’da yaşıyor. Kendisi bir Ermeni. Ramazan başında para gönderdi ve koliler hazırlattırıp ihtiyaç sahiplerine dağıttırdı”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir