Meghan Markle Hamile Değil Mi?

İngiliz kraliyet ailesinin son gelini olan Meghan Markle, Prens Harry ile 19 Mayıs’ta evlenmişti. 37 yaşında olan ünlü gelin hamile ve doğumu mayıs ayında olacak.
Hamileliğini herkesin gözlerini önünde yaşayan ve çeşitli görüntüler veren Meghan’ın sürekli karnını gösterme çabası eleştiriliyor. Kameraların önünde elinin her zaman karnında olması, ceketinin önünü açması ve dar kıyafetler giymesi konuşuluyor.

Meghan Markle Sahte Hamile Mi?
Kraliyet yorumcularının ve bir kısım basının “troller” diye nitelendirdiği bu grup, Markle ile ilgili her sosyal medya paylaşımının ve haberin altına benzer yorumları tekrarlıyor.
Onlara göre Düşes hamile değil, bebeğini de bir taşıyıcı anne dünyaya getirecek.

Bu görüşü savunanlar Markle’ın karnının bir gün daha büyük bir gün daha küçük göründüğünü, bazen de normal bir hamile karnı görüntüsünden farklı şekillere büründüğünü ileri sürüyor.

meghan markle hamile

Öne sürülen bir başka görüş ise Markle’ın çocuklarla konuşurken rahatça dizlerini kırıp eğilip kalkması. Bazıları “Ben de hamile kaldım. Doğumum yaklaşmışken asla böyle bir hareket yapamıyordum” diyor.
Markle’ın hiç kilo almaması hatta süt vermeye hazırlanan bir anne adayı gibi göğüslerinin büyümemesi de bu görüşü savunanların ortaya attığı iddialardan biri.

Markle’a yönelik “taşıyıcı anne” iddialarını reddedenlere göre ise sıkı bir yoga tutkunu olan Markle bu sayede hamileliğini de formda geçiriyor ve esnek bedeni diğer hamile kadınların yapamayacağı bazı hareketleri yapmasına olanak sağlıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir