Masumlar Apartmanı İnci’nin Babasına Ne Oldu?

TRT1’in merakla takip edilen dizisi Masumlar Apartmanı’nda İnci rolünü oynayan Farah Zeynep Abdullah’ın babası ortaya çıkıyor. Hikmet isimli baba, yıllarca çocuklarından uzakta yaşıyor. Çocuklar, annelerinin ölümünden babalarını sorumlu tuttukları için onunla görüşmek istemiyor. Dedeleri de damadının sorunlu bir kişilik olduğunu söyleyerek çocukları babalarından uzaklaştırıyor. Babalarının; kişinin ölümüne sebep olma, dolandırıcılık ve alkol sorunlarından dolayı bazı sabıkaları da bulunuyor.

masumlar apartmani

İnci’nin Babasını Han mı öldürdü?
İnci’nin Babasını Han öldürdü mü?

Kızı ile Han’ın evlendiğini öğrenen Hikmet, soluğu Han’ın şirketinde alıyor. Han ile görüştükten sonra birden ortadan kaybolan babadan bir daha haber alınamıyor. Komşuları ve arkadaşlarının da dikkatini çeken kayıp vakasını oğlu polise bildiriyor.

Bu arada, Han eski aracının bagajında bir şeyler saklıyor gibi görünüyor. Dizi senaristleri babayı Han’ın öldürüp bagaja koymuş olabileceğini düşündürmek istese de sonunda baba bir yerden çıkıp gelecek gibi görünüyor..

İnci’nin Babası Mert Asutay Kimdir?

Mert Asutay 1978 senesinde doğmuştur. 1995 ile 2015 seneleri arasında Bakırköy Belediye Tiyatroları’nda oyunculuk yapmıştır. Pek çok sinema ve dizi yapımında yer alan başarılı oyuncu dijital seslendirme çalışmalarında da görev yapmıştır.

Son olarak TRT 1’in fenomen dizisi Masumlar Apartmanı’nda Mert Asutay, İnci’nin babası olarak rol yapmaktadır. Mert Asutay’ın hayat verdiği karakterin hayatını kaybedip kaybetmeyeceği dizinin 6. Bölümünde gün yüzüne çıkacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir