Kuru Şampuan Mucizesi

 

Yağlı saçlarınız yüzünden her gün saçlarınızı yıkamak zorunda mı kalıyorsunuz? Büyük ihtimalle de bundan şikayetçisiniz. Saçlarınızı yıkamaya zamanınız yoksa sizin için başka bir çözüm daha var. Şu an ülkemizde çok bilinmese de zamanla yaygınlaşacaktır.

Kuru şampuanlar işte bu noktada devreye giriyor. Kozmetik marketlerinden kolayca bulabileceğiniz ürünlerin birkaç markadan olanı var. Her marka iyi değil tabii ki. Benim size önereceğim en iyi ürünlerden biri Lee Stafford markası. Mark Hill markası da iyi bir marka. Şampuanın fiyatı 20 TL civarında. Adı şampuan olsa da kendisi bir sprey.

Yağlı saç dibinize 15 cm mesafeden sıkın. Diplerine masaj yaparak iyice yedirin. Yağları emecek ve temiz bir görüntü verecek. Aynı zamanda saça hacim de veriyor. Yani illa saçınızın kirli olmasına gerek yok. Aceleniz olduğu zamanlarda kullanırsanız daha uygun olur. Çünkü saçı temizlemiyor, sadece günü kurtarmanızı sağlıyor. Mis gibi bir koku veriyor. Durulamaya ya da kurutmaya gerek olmuyor.

Elidor da kendi kuru şampuanını piyasaya sürdü. Televizyon reklamlarında da çıkmaya başladı. Henüz denemedik ama denemek gerekir.

Mutlu günler..

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir