Kozmetikte Hayvan Deneyine Dur Deyin!

Kozmetik markaları hayvanlar üzerinde güzellik uğruna deney yapıyor ve maalesef yapmaya da devam ediliyor. Biz de bu zulmün sonsuza kadar tüm dünyada bitirmek için harekete geçen The Body Shop’a destek veriyoruz.

Şirketin kampanya ortağı olan Cruelty Free International ile yapılan ortak çaba ile, 2013 yılında Avrupa Birliği’nde bir yasak uygulanmaya başladı ancak yetersiz. Hayvanlar üzerinde hala güzellik için deneyler yapılmaya devam ediliyor ve bitirilmesi için çalışmalar devam ediyor.

Devam eden imza kampanyası ile Birleşmiş Milletler’i kozmetik ürünler için hayvanlar üzerinde yapaılan deneyleri tamamen sonlandıracak bir anlaşmaya çağırılıyor. Anlaşmaya varılacak işlemleri başlatmak için de tüm üye ülkeler BM Genel Kurulu’ndaki önergeyi onaylamaya davet ediliyor.

Siz de aşağıdaki linkten kampanyayı imzalayarak hayvanların korunmasını sağlamaya yardımcı olabilirsiniz. Hayvanlar üzerinde yapılan bu kozmetik deneylerinin tüm dünyada yasaklanması için siz de imza atabilirsiniz, bu kampanyayı yayabilirsiniz.

https://foreveragainstanimaltesting.com/page/9392/petition/1

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir