Köşe Takımı Modelleri

Özellikle yeni evlenenler ve evliliğini tazelemek isteyenler… Aradığınız ve ileride arayacağınız, evinizin en önemli köşesi, misafirlerinizin ve önemli konuklarınızın vazgeçilmezi… Evinizin en güzel köşesini oluşturan nadide eşyalarınız… Tabi ki köşe takımlarınızdır…

Bir evin olmazsa olmazıdır köşe takımları. Sizi, çocuğunuzu, eşinizi kısaca değer verdiğiniz her şeyi sevgiyle kucaklayan eşyalarınız.

Yeni evli çiftler için sıcak bir yuvanın temelini oluşturan köşe takımınız evliliklerini tazeleyen çiftlerimizin de mutluluğunun kalıcı, dayanıklı, bozulmayan eşyalarıdır. Salonunuza, oturma odanıza, hatta balkonunuza koyabileceğiniz köşe takımlarımız sizin ve ailenizin mutluluğu ve rahatına yardımcı olan eşyalardandır. Oturma gruplarına ve salon takımlarına göre çok daha pratiktirler ve az yer kaplarlar. Özellikle dar odalarda ve mutfaklarda bu özelliklerinden dolayı tercih edilirler. Köşe takımları özellikle evlerinde geniş alanlar bırakmak isteyenler için idealdir. Her eşya da olduğu gibi köşe takımlarında da işçilik ve malzeme çok önemlidir. Bu yüzden kaliteli bir marka seçmeniz sizin faydanıza olacaktır.

Piyasada pek çok köşe takımı mevcuttur. Görüntü olarak hepsi birbirine benzese de özellik olarak birbirinden çok farklıdır. Köşe takımlarınızı mutfakta kullanacaksanız deri ya da silinebilir malzemelerden oluşan kumaşları tercih etmeniz faydanız olacaktır. Mutfakta köşe takımı kullanmak isteyenler köşe takımı ile masanın boy orantısına dikkat etmelidirler. Masaya göre köşe takımı alçakta kalırsa yemek yemek işkenceye dönüşebilir. Bu yüzden boy oranı hesaplanırken çocuklarda göz önüne alınarak biraz yüksek seçilmesinde fayda vardır.

Televizyon izlediğiniz odaya köşe takımı koyacaksanız daha rahat ve daha konforlu modeller tercih etmelisiniz. Özellikle bu tip yerlerde odanın ölçüsü alınarak köşe takımı seçmelisiniz. Duvardan duvara ulaşmayan köşe takımları bazen göz zevkinizi bozabilir. Evinizin köşelerindeki bu güzel takımlar hem kullanışlı hem de pratik olduğundan oldukça hoşunuza gidecektir.

İşte sizler için hazırladığımız köşe takımı modelleri:

4 yorumlar

  1. Resimde gördüğümüz mutfak köşe takımı modellerini nasıl temin edebillirsiz.

  2. Buraya güzel kose takımları seçip kormuşsunuz ama beğendiklerimizi satın almak istiyoruz keske markalarında yazsaydınız.1.2.ve 19.modellerin markaları nedir acaba

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir