Korku Filmi Tadında Bir Dizi..

Star TV’de bugün ilk bölümüyle izleyici karşısına çıkan “Tatlı Küçük Yalancılar yaşı

” adlı dizi izleyicileri ekrana kilitledi. Amerikan gençlik korku dizileri tadında başarılı bir dizi olmuş. Zira, Amerikan dizisi olan “Pretty Little Liars” dizisinden uyarlanmış. Yalnıza karakterlerin isimleri değiştirilmiş. Amerika’da izlenme rekorları kıran dizi Türk gelenek-göreneklerine göre uyarlanmış.
5 yakın arkadaşın başından geçenleri anlatan dizide ekranda ilk defa gördüğümüz genç oyuncular yer alıyor.

Bir tek Şükrü Özyıldız‘ı yakından tanıyoruz. Oyuncu bilindiği gibi 1988 doğumlu ve dizide Eren Hoca rolünde.
Aslı rolünü oynayan oyuncunun adı ise Bensu Soral. Evet, Hande Soral’a olan benzerliği dikkatinizi çekmiştir. Onun kardeşi oluyor.  22 yaşındaki oyuncu, verdiği röportajda oyunculuk macerasını “Hande Soral benim ablam. Üç kardeşiz, bir de ikiz erkek kardeşim var. Hepimiz arkadaş gibiyiz. dedi.
Dilan Çiçek Deniz ise Ebru rolünde. Bu yıl Miss Universe’de Türkiye’yi temsil etmişti.
Hande rolündeki oyuncunun gerçek adı ise, Melisa Şenolsun.
Kayıp kız Açelya’yı canlandıran oyuncunun asıl adı Beste Kökdemir.
Toprak rolünde, Burak Deniz; Janset ise Merve Çağıran.

Konusu: Bir arkadaş grubunun 5 kızını anlatır. Bir pijama partisinde Açelya kaybolur ve hiçbir yerde bulunamaz. 1 yıl sonra cesedi eskiden yaşadığı evin arkasında görülür.Cesedi bulununca diğer dört kız “A” adlı anonim birinden mesajlar alır, bunlar sadece Açelya’nın bildiği sırları içeren mesajlardır.Cenaze töreninden sonra bile mesajlar almaya devam ederler. Ve bu sayede tekrar bir araya gelirler.
Açelya’nın ölmediği ileride anlaşılacaktır. Bahçeden bulunan ceset aslında başka bir kıza aittir. Yani Açelya tekrar karşımıza çıkacak.

bensu-soral-hande tatlikucukyalancilar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir