Kırmızı Oda Melek’e Ne OIdu?

İlgiyle izlenen dizi Kırmızı Oda, TV8’de Cuma günleri yayınlanıyor. Birbirinden farklı hayat hikayelerinin canlandırıldığı dizideki karakterlerin başlarına gelenler merak uyandırıyor.
Dizinin her dakikasında farklı bir acı göz önüne geliyor. Meliha adındaki kadın, çocukluğundan itibaren birçok acı yaşadığını anlatıyor. Önce babasını, sonra annesini, ardından da ablasını kaybeden Meliha, kardeşlerine annelik yapmak zorunda kalıyor. Tüm kardeşlerini tek tek evlendiren kadın, yıllar sonra kendisinden yaşça büyük biri ile mutsuz bir evlilik yapıyor.

Bu evlilikten Nur ve Melek adlı iki kız çocuğu dünyaya geliyor. Bir gece, evlerinde çıkan yangın neticesinde, evden kendilerini zorlukla atan aile, Melek adındaki küçük kızlarını bu yangında kaybettiklerini sanıyor.

Meliha’nın Kızı Melek Öldü Mü?
Evden o gece, genç kıza ait bir ceset çıkmıyor. O yıllarda 17 yaşında olan Melek, süslenmeye ve gezmeye düşkün bir kız görüntüsü çiziyor.
Bazı geceler evden çıkıp sevgilisi ile buluşmaya giden kız, yangının çıktığı gece de evden çıkıyor. Geri döndüğünde evlerinde yangın çıktığını görüyor ve korkudan ailesinin yanına gelemiyor. Artık kendi istediği özgür hayatı yaşamaya başlıyor. Aslında hayatta olan Melek’in ölmediği 6.bölümde gösteriliyor. Bundan sonra olayların nasıl ilerleyeceği merak konusu..

nilsu yilmaz melek

Nilsu Yılmaz Kimdir?
2001 yılında dünyaya gelen güzel oyuncu Nilsu Yılmaz Pera Güzel Sanatlar Lisesi’ni bitirmiştir. Ardından eğitimine Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi/ Tiyatro Ana Sanat Dalı bölümü’nde devam etmiştir.

Bugüne kadar bir çok dizide rol almıştır. Oynadığı bazı diziler Payitaht Abdülhamid (Dilruba), Ufak Tefek Cinayetler, 20 Dakika ve Davetsiz Misafir. Ayrıca Ömer Faruk Sorak’ın yönetmenliğini üstlendiği Aşk tesadüfleri Sever isimli sinema filminde rol almıştır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir