Kapınıza Teslim Diyet Yemekleri

Sağlıklı yaşamak veya diyet yapmak amaçlı düzenli ve dengeli beslenmek çok önemli. Diyet yemekleri hazırlamak da öğünleri takip etmek de oldukça zor bir iş. Zor olduğu gibi yanlış diyetin faydası değil zararı olacaktır.

Artık diyet öğünleri özel diyet yemeği servisi sayesinde kapınıza kadar geliyor. Üstelik oldukça fazla yemek çeşidi mevcut. Ve bu hizmette yediğiniz yemek 1 ay boyunca tekrar gönderilmiyor. Hedefinize yönelik kalorisi hesaplanmış günlük menüleri diyetisyenler ve şefler eşliğinde hazırlanıp gönderilmektedir.

Günlük yemek ücretleri de çok çok yüksek değil ve 50 TL gibi ücretlerden başlıyor. Sadece kilo vermek için değil sağlıklı ve çeşitli yiyeceklerle beslenmek için de tercih edilebilir. Belirlenen kalorilerde istenilen öğün sayısında yiyecek gönderilebiliyor.

Soğuk zincir olarak dağıtılan yiyecekler tüketilene kadar buzdolabında saklanabilir. Dolaptan çıkarılan yiyecekler normal bir fırında veya mikrodalga fırında ısıtıp tüketilebiliyor.

Ulaşmak oldukça kolay ve pazar günleri hariç tüm günler günlük dağıtım yapılabiliyor. Sistem oldukça popülerleşmeye başlamış durumda ve birçok ünlü isim de bu hizmetleri alıyor. Kendi işini yapanlar, bir şirkette çalışanlar veya ev hanımları bu hizmeti satın alabilir. Şuanda ülkemizde bu hizmeti veren birkaç şirket mevcut.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir