Kadın Girişimci Yarışması 2015

Ekonomist dergisi ve Türkiye Kadın Girişimciler Derneği’nin (KAGİDER) işbirliği ile bu yıl 9. Kadın Girişimciler yarışması düzenleniyor.  Yarışma kapsamında, “Türkiye’nin Kadın Girişimcisi”nin yanı sıra, “Türkiye’nin Gelecek Vaad Eden Kadın Girişimcisi”,  “Yöresinde Fark Yaratan Kadın Girişimci” ve “Türkiye’nin Kadın Sosyal Girişimcisi” kategorilerinde de ödüller verilecek.

Küçük veya büyük ayırt edilmeksizin tüm kadın girişimcileri teşvik amacıyla düzenlenen yarışmada farklı kulvarlarda daha küçük ölçekli ama gelişime ve yeniliğe açık, gelecek vaat eden veya kendi şartları altında, yöresinde iyi bir işletme kurmuş, bulunduğu yörede fark yaratan ve sosyal bir soruna yenilikçi ve sürdürülebilir çözümler üretmiş kadın girişimcilere de kazanma şansı sunuluyor.

Türkiye’de ikamet edilmesi ve ortak olduğu şirketin 40 milyon TL’nin altında ciro yapması başvuru yapılabilmesi için yeterli oluyor. Ödüller aşağıdaki gibi olacak.

  • “Türkiye’nin Kadın Girişimcisi” 20.000 TL,
  • “Gelecek Vaat Eden Kadın Girişimci” 15.000 TL,
  • “Yöresinde Fark Yaratan Kadın Girişimci” 15.000 TL,
  • “Türkiye’nin Kadın Sosyal Girişimcisi” 15.000 TL tutarında nakit para ödülünü kazanacaktır.
  • Ayrıca dereceye giren tüm kadın girişimcilerimize 1 yıllık ücretsiz KAGİDER üyeliği ve Capital, Ekonomist ve Elele dergisi üyeliği kazanacaklardır.

Türk kadınlarımızı girişimciliğe teşvik etmek ve başarı hikayelerini Türkiye’ye duyurabilmek amacıyla daha önceki yıllarda da yarışmamıza başvurmuş kadın girişimciler dahil Türkiye’nin Kadın Girişimcisi Yarışması’na başvurmaya davet ediyoruz.

31 Temmuz başvuru için son gün! Kadın Girişimci Yarışması’na aşağıdaki bağlantıdan başvurabilirsiniz:
http://www.kadingirisimciyarismasi.com/basvuru1.aspx#

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir