Gülcan Arslan Kimdir, Nereli, Kaç Yaşında?

Arkadaşı Oğuzhan Koç’un düğününde Murat Dalkılıç ile sahne alan ve davetlilere eğlenceli dakikalar yaşatan Murat Boz’un, düğün sonrası yapılan partide oyuncu Gülcan Arslan ile dans ettiği görüntüler sosyal medyaya sızdı. Gülcan Arslan’ı tanımayanlar ise onun kim olduğunu merak ettiler.

Gülcan Arslan kimdir, nerelidir?

1 Mayıs 1986 tarihinde Sakarya’nın Karasu ilçesinde dünyaya geldi. Üç çocuklu bir ailenin en küçüğüdür. Gençlik yıllarında oyuncu olma planı olmayan Gülcan Arslan, Almanya’da yaşayan ablasının teşvikiyle oyuncu olmaya karar verdi. Sadri Alışık Kültür Merkezi’nde tiyatro oyunculuğu eğitimi aldı.

gulcan arslan kimdir

İlk oyunculuk deneyimini 2007 yılında ‘Sardunya Sokak’ adlı dizide ‘Canan’ karakterini oynayarak yaşadı. 2008 yılında ‘Hepimiz Birimiz İçin’, ‘Sınıf’, ‘Gurbet Kuşları’, 2009 yılında ‘Kafkas’, ‘Kahramanlar’, 2011 yılında ‘Her Şeye Rağmen’, ‘Bir Çocuk Sevdim’, 2013 yılında ‘Arka Sokaklar’ın 8. sezonu, 2014 yılında ‘Günahkar’, 2015 yılında ‘Muhteşem Yüzyıl: Kösem’, 2017 yılında ‘Ölene Kadar’, 2019 yılında ‘Zengin ve Yoksul’, 2021 yılında ‘Doğduğun Ev Kaderindir’ dizilerinde oynadı.

2021 yılında oyuncu Uraz Kaygılaroğlu ile aşk yaşadığı iddia edildi. 2022 yılında eski basketbolcu İbrahim Kutluay ile beraber olduğu magazin basınında yer alıyor. Gülcan Arslan 1.72 metre boyunda, 57 kilo ve boğa burcu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir