Gönül İşleri’ne Tam Not!

Star Tv’nin yeni dizisi “Gönül İşleri”nin ilk bölümü dün akşam yayınlandı. Başrollerinde Sinem Kobal, Bennu Yıldırımlar, Selma Ergeç, Timuçin Esen, Fırat Çelik gibi büyük hayran kitlesi olan oyuncuların olması da diziyi daha izlenir kılıyor.  Kaan Yılmaz, Sezai Aydın da oyunculuklarıyla göz dolduruyor.

Oyuncuları bir kenara bırakalım. Senaryo da çok sağlam görünüyor. Dizi sürekli hareketli ve karakterlerin konuşmaları çok sempatik. Özellikle ailenin babası olan Muzaffer Bey’in damatlarına takılması, televizyon izlerken her şeye bir kulp takması izleyicileri çok güldürdü. Ailenin üç kızının üç ayrı derdi var. Servet rolündeki Bennu Yıldırımlar, eşi ile boşanmanın eşiğinde ve hamile olduğunu eşinden saklıyor. 15 yaşından beri kardeşlerine annelik yapıp onları koruyor ve kolluyor. Sevda rolündeki Sinem Kobal, kabına sığmayan bir genç kız ve sevgilisinin zengin ailesiyle ilgileniyor. Aynı zamanda hukuk bölümünden atılmak üzere. Saadet rolünü oynayan Selma Ergeç ise saf ve temiz, masum bir kız. Temiz hayalleriyle nikah masasına oturmak üzereyken nişanlısı tarafından dolandırılıyor. Saadet’in çalıştığı mücevher satan mağazayı tam da düğünün olacağı akşam soyuyor. Asrın adındaki nişanlısının unuttuğu bir şey vardı: Saadete’e olan aşkı.. Daha önce Muhteşem Yüzyıl dizisinden tanıdığımız Nihan Büyükağaç da Servet Hanım’ın eşini elinden almaya çalışmaktadır.

Oyuncuların hepsi çok yetenekli. Böyle güzel bir kadroyu nasıl aynı diziye toplamayı başardılar bilemiyoruz ve yapımcıları tebrik ediyoruz. Sımsıcak bir aile dizisi.. İlk bölüm izleyenlerden tam not aldığından bir sonraki bölüm merakla bekleniyor. Bakalım heyecan düşmeden dizi devam edebilecek mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir