Gerçek Gökçe Kırgız Kim?

“Kalbime Gömerim O Zaman” adlı şarkı ile herkesin tanıdığı Gökçe Kırgız’ın başına gelenler, çok az kişinin başına gelebilecek kadar enteresan.. Yıllar önce, kendisinin yazıp bestelediği şarkıyı dinlemeyen yoktur. 17 yaşındayken müziğe duyduğu ilgiyle sesini duyuran Kırgız, üniversite eğitimi almak istediği için görüntüsüyle ön plana çıkmamıştı.

Gökçe’nin Hayatını Çaldılar
Gökçe Kırgız’a yüklediği şarkı sonucunda birçok kişiden albüm teklifi gelse de, eğitimine devam etmek istediği için kabul etmedi. Merve Doğan isimli şahıs, kendi kimliğini de değiştirerek Gökçe’nin hayatını çaldı. Onun yerine geçti ve onun gibi davranmaya çalışarak klüplerde sahneye çıktı. Hatta Popstar yarışmasına bile katıldı.. Bülent Ersoy, bu işte bir gariplik olduğunu sezse de adını koyamadı. Kayıtlı olan ses ile sahnedeki ses aynı değildi.

gokce kirgiz

Merve Doğan kimdir?

“O Hayat Benim” dizisindeki gibi Gökçe’nin yerine geçmeye çalışan Merve, şarkının haklarını da satın aldı. Bundan dolayı gerçek Gökçe Kırgız, bestesi ve sözleri kendisine ait olan şarkıyı söyleyemiyor. Eğitimine devam eden gerçek Gökçe Kırgız, şimdi konservatuvar mezunu ve haklarını aramak için ortaya çıktı. Birçok ünlü isim onu destekliyor ve paylaşımlar yapıyor.

merve dogan gokce kirgiz

Merve Doğan’ın yani sahte Gökçe Kırgız’ın YouTube üzerinde klipleri yayınlanıyor. Hatta arama yapınca da sahte şahsın fotoğrafları çıkıyor. Umarız ki adalet yerini bulur!

gokce kirgiz instagram

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir