Fahriye Evcen Hamile!

29 Haziran 2017’de 4 yıllık birlikteliklerini resmiyete taşıyan Fahriye Evcen ve Burak Özçivit çiftinden güzel haber geldi. Evcen, 2 aylık hamile olduğunun haberini alınca duygusal anlar yaşadı. 1986 doğumlu oyuncuyu annelik heyecanı sardı.

Fahriye Evcen:
“Gerçek güzellik tanımlarım aslında çok basit. Mutluluktan içi gülen gözler, kocaman gerçek bir gülümse gibi.
Ben de özellikle gülüşümün gücünü keşfettiğim an aslında gerçek güzelliğimi etrafıma daha iyi yansıtmaya başladım. Bakım ürünleri güzelleşmek için çok iyi birer takviye.
Saç, cilt, vücut tipinize uygun ürünleri düzenli kullanmak çok önemli.
Ancak eğer ruhunuz dengede değilse, gözlerinizde yeterince ışık yoksa ya da iyi beslenmiyorsanız saçlarınız, cildiniz yeterince parlamayacaktır.
Bence güzellik sağlıklı bir beden, sağlıklı bir ruh ve aklın uyum halinde olması sonucu dışarı yansıttığımız ışıktır.”

Özçivit soyadının hikayesi
“Dedemler Antep’te pamukçuluk yaparlarmış. Pamuğun içindeki fıstığa benzeyen maddeye çiğit denirmiş. Bizimkiler çiğitten çıkardıkları yağ ile ünlenince onlara ilk başta Çiğitzade, daha sonra da Çiğitoğlu demişler. Soyadı kanunuyla birlikte de Özçivit olmuşuz.
Pamukçuluk da var ama bir diğer mesleğimiz de kebapçılık. Dedemin babası Kurtuluş Savaşı gazisi. Lakabı da Karadayı. Ömrü boyunca bacağına saplı kalan şarapnelle yaşamış. Hiçbir işte dikiş tutturamayınca bir baklavacının yanında çırak olarak çalışmaya başlamış. Zaman içinde kellecilik yapan Karadayı en sonunda kebapçılıkta karar kılıyor ve 1950’de Antep’ten İstanbul’a göç edip Zeki Müren’in de müdavimi olduğu şehrin ilk kebapçısını açıyor. “

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir