Elif Şafak’ın Mahrem Kitabında Pedofili!

Geçtiğimiz günlerde Abdullah Şevki’nin Zümrüt Apartmanı adlı kitabında “pedofili” içeriklerinin bulunması ortalığı karıştırdı. Sonrasında kitabın yazarı hakkında soruşturma açıldı ve tutuklandığı açıklandı. Kitapların ard arda ortaya çıkması ve toplumun önüne atılması da oldukça düşündürücü.

Ünlü yazar Elif Şafak’a ait olan Mahrem adlı kitapta da benzer olayların yer aldığı haberleriyle sosyal medya tekrar çalkalandı! Konuyla ilgili çok büyük tepkiler gelirken yazarı olan Elif Şafak herhangi bir açıklama yapmadı. Ancak bu kitabı geçmişte öve öve bitiremeyen Berna Laçin’in de yazarı desteklediği görüldü.

berna lacin elif safak mahrem kitabi

Elif Şafak’a ait olan olay kitap “Mahrem” Türkiye Yazarlar Birliği’nden “En İyi Roman” ödülünü almış. Bu gibi ifadelerin neden yazıldığı ve pedofiliyi şirin bir hale neden getirdiğine ise anlam verilemiyor. Şuan için yazar tarafında ve soruşturma açısından sessizlik hakim. Bakalım ilerleyen günlerde neler yaşanacak.

O rezil kitaptan sayfaları sizlerle paylaşıyoruz. Evet okumak oldukça zor ama istemeden de olsa yayınlıyoruz. Kitabın hala satışta olması da düşündürücü..

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir