Eeose İpek Kozası Üretti

Eeose markasının yeni çıkardığı ürün kadınlar arasında ilgi çekmeyi başardı. Saf ipek kozasından üretildiğini söyledikleri ürünün etkileri saymakla bitmiyor. Peeling etkisiyle ciltteki ölü derileri zarar vermeden temizleyerek sivilce, akne ve siyah noktaların oluşumunu engelliyor. Ciltteki lekeleri azaltıp cilt rengini düzenliyor. Böylece cilt tonu daha sağlıklı bir görünüm alıyor. Cilde masaj yaparak düzenli kullanımda kırışıklık oluşumunu önlüyor. Aynı zamanda var olan kırışıklıkların da görünümünü düzleştiriyor. Cilt kendisini yenilediği için yaşlanmayı yavaşlatıyor.
Ürün birçok etkiyi vaad ederken kullanımını üreticisi şu şekilde anlatıyor:

1. Kullanacağınız adette Sericin Bio %100 Saf İpek Kozasını küçük bir kap içerisinde, elinizi yakmayacak derecede sıcak suda (40-50 derece) 1 dakika kadar bekletin. Kozaların yumuşaklığı suda bekletme sürenize göre artar. Eğer cildiniz hassassa daha uzun süre bekletin (3 dakika kadar).
2. Yumuşayan ÉEOSE Sericin Bio %100 Saf İpek Kozasını işaret parmaklarınıza takın ve küçük dairesel hareketler ile hafifçe masaj yapın. Cildinizin daha yağlı ya da pürüzlü (siyah nokta, kabuklanma, pullanma, kıl dönmesi vb.) olduğu bölgelerde daha yoğun ve uzun süre kullanın. Eğer parmağınız kozaya sığmazsa bir makas yardımı ile kenarından kesebilirsiniz.
3. Kozaları yumuşattığınız kaptaki su ile yüzünüzü nemlendirin. Bu, daha yüksek bir koruma ve nemlendirme sağlayacak bir film tabakası oluşturacaktır. Havlu kullanmadan kendi halinde kurumaya bırakın.
Denemeye değer öyle değil mi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir