Dilan Polat Caniyle Aynı Yerde Kalmak İstemedi

Dilan Polat Caniyle Aynı Yerde Kalmak İstemedi

Geçtiğimiz aylarda Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi’ne sevk edilen Dilan Polat’ın kriz geçirip anne ve anneannesini öldürüp parçalara ayıran cani katil Rabia Çataklı ile birlikte kaldığı ortaya çıktı. Cezaevinde kendisine zarar verdiği için yeniden hastaneye sevk edileceğini öğrenen Polat, Çataklı ile birlikte kalmamak için cezaevi yönetimine dilekçe verdi.

dilan polat cezaevi

Geçtiğimiz sene kasım ayında tutuklanan Dilan Polat, geçtiğimiz aylarda psikolojik olarak kendisini iyi hissetmediği için Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi’ne sevk edilmişti. Polat’ın o dönem anne ve anneannesini öldürüp parçalara ayıran cani katil ile birlikte kaldığı ortaya çıktı. Bir kez daha hastaneye sevk edilmesi planlanan Dilan Polat, harekete geçti.

YouTube kanalında yayınladığı videoda Dilan Polat’ın hastane ve cezaevi süreciyle ilgili bilgiler veren gazeteci Emrullah Erdinç, ” Dilan Polat, yılbaşında hastaneye sevk edildiğinde annesini 110, annesini de 6 yerinden parçalayarak sokağa atan Rabia Çataklı ile aynı koğuşta kaldı. Çataklı’nın durumunu öğrenen Polat, sabaha kadar uyuyamadı. Hatta o dönem kendisiyle moda olan kalpli pijama takımını da beğendiği için Rabia Çataklı’ya hediye etti. Hastanede kalmak istemediği için dilekçe veren Polat ‘Ben burada kalacağıma kardeşim Sıla ile kalmak istiyorum’ diyerek dilekçe verdi ve cezaevine sevk edildi. Yeni yapılan Adli Tıp raporunun ardından yeniden hastaneye sevk edilmesi konuşulan Dilan Polat, cezaevi yönetimine dilekçe vererek ‘Sağlık durumum verilen ilaçlardan dolayı iyi’ dedi. Dilan Polat, Rabia Çataklı ile aynı hastane koğuşunda kalmak istemiyor. Verilen kararın ne olacağı ise ilerleyen günlerde belli olacak” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir