Daba Daba Nedir?

TV’lerde yeni bir reklam çıktı ve oldukça ilgi çekti. Daba daba burger mc donalds reklamı ile belki de birçok kişi tarafından daba daba ve dibi dibi kelimeleri ilk defa duyuldu. Reklam bazı kesimler tarafından beğenilse de birçok kesim de bu reklamı beğenmedi. TV’de ve internette ilk çıkan reklamda ne olduğu anlaşılmadı ve sonrasında hamburger reklamı olduğu açıklandı.

3 adet reklam filmi mevcut ve Tv kanallarında yayınlanmaya devam ediyor. Bu reklam aynı zamanda sokaklarda görsel reklam bilboardlarında da bu reklam görülebilir. Daba daba ne demek olduğunu herkes merak etmiştir. Daba daba nedir ?  Hayatı büyük yaşayanlara daba dabacı denilirken kibar ve nazik yaşayanlara da dibi dibiciler adı verilmektedir.

Daba daba burger nedir ? Mc Donald’s’ın çift kat tavuk, peynir, domates, marul ve mayonezden oluşan yeni hamburger çeşididir. Hayatı daba daba yaşayanların burgeri olarak adlandırılmakta ve daba daba ye dibi dibi öde şeklinde de bir sloganları bulunmaktadır. Reklamları izleyenlerin düşündüklerini ve bu yeni menüyü deneyip tadanların yorumlarını bekliyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir