Burt’s Bees Lip Balm

Lip balm denince kadınlarda akan sular duruluyor. Ne kadar çok lip balmımız olsa da farklı marka, farklı renk veya farklı dizayna sahip bir kutusu olan ürün görsek alıyoruz. Bu yüzden de evde onlarca lip balm olabiliyor. Lip balm yani dudak balsamı kış aylarında en çok ihtiyacımız olan kozmetik ürünlerinden. Ucuz ürünlerle zaman kaybetmeyin.
Dudağımıza süreceğimiz bir ürüne karşı daha düşünceli olmamız gerek. Gün içinde sürekli olarak onları yemeye çalışacağımız bir gerçek =) Bu yüzden %100 doğal ürünleri tercih etmelisiniz.
Burt’s Bees, markasına güvenimiz tam. Soğuk ve kuru havalarda çantanızdan eksik etmeyin. Dudaklardaki çukurları da düzleştirme özelliğine sahip. Birçok çeşidi var.
Vanilya, kiraz, hindistan cevizi-armut, blueberry-çikolata, pembe greyfurt, nar, okaliptüs-mentol, bal, acaiberry, mango.. Kokuları ve tatları muhteşem =)
Bir de hem renk veren hem de dudakları koruyan çeşitleri var. Onlar dudağınızı korurken biraz da renk veriyor. Öyle ruj kadar fazla bir renk beklemeyin. Yalnızca doğal bir görünüm oluyor. Üzerine ayrıca ruj da sürerseniz sağlamlaştırmış olursunuz.
Güzellik sizinle olsun..

Burts-Bees Lip-Balm

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir