Bekir Aksoy Aşkının Kitabını Yazdı

Başarılı oyuncu Bekir Aksoy geçtiğimiz günlerde “AŞKA DAİR CÜMLELERİM VAR” adında bir şiir kitabı çıkardı. Kitapta eşi Göksu Derya için yazdığı şiirler bulunuyor.  Yaşadığı büyük aşkı bu kitapta dile getirip herkesle paylaşmış oldu. Son derece romantik bir adam ve kıskanılmamak da elde değil.

Kitap 75 sayfadan oluşuyor ve Semerci Yayınları tarafından yayımlandı. Tüm D&R ve kitapçılardan temin edilebiliyor. Kitabın arka yazısı ise şu şekilde;

Geleceğe dair hiçbir beklentim hiçbir hayalim yokken sürpriz yaptın sen bana birden çıkıverdin karşıma. Yüreğim yeniden canlanmaya başladı. Nasıl olduğunu unuttuğum gülümseme yeniden yayıldı yüzüme. Kabuğum kırıldı, karanlık dağıldı, umutlar yeşerip içimdeki yerini aldı. Yastığa başıma koyup gözümü kapadığımda içimi sonsuz bir huzur kaplıyor. Gecemi de gündüzümü de sen dolduruyorsun.Seninle birlikte yenilendiğimi hissediyorum.

Her sabah yeni güne değil, mutluluğa uyanıyorum sanki o güzel şiirlerinle seni seviyorum dünyanın en güzel kadını deyişlerinle bütün hücrelerimin sanki ilk kez o gün doğmuşlar gibi harekete geçişini hayret ve heyecanla izliyorum Sesini duymak gücümü artırıyor, tükenmeyecek bir enerji veriyor.

Sen benim için bir şanssın. Hangi kadın böylesine güzel şiirlerle açar ki gözlerini sabaha canım eşim,hayat arkadaşım, Emirimin babası bana verdiğin bu güzel hediye artık satırlara dökülüyor. Hayat her zaman böyle şanslar sunmaz insana. Sunduğunda da bunun değerini bilmek gerek. Ve ben, hayatın bana verdiği bu şansı sonuna kadar kullanmaya kararlıyım…
(Tanıtım Bülteninden)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir