Banyolara Dinlendirici Bir Atmosfer Kazandıran VitrA Seramik

Banyolara Dinlendirici Bir Atmosfer Kazandıran VitrA Seramik Çeşitleri

Gün içerisinde birçok kez zaman geçirilen banyolar, bireylerin ruhen ve bedenen arınmalarına yardımcı olan bir yaşam alanı olarak öne çıkıyor. Çoğunlukla tek başına zaman geçirilen bir alan olmasının yanı sıra sağlık ve hijyen ihtiyaçlarına cevap vermesi, banyo dekorasyonunu çok daha özel kılıyor. Ferah, dinlendirici ve huzurlu bir atmosfere sahip banyolar, çok daha keyifli bir kullanım sunuyor. Güne başlamadan ve günü sonlandırmadan hemen önce uğranan bir yaşam alanı olması, taşıdığı atmosfere çok daha fazla önem gösterilmesine neden oluyor. VitrA; sıcak, samimi ve ferah bir banyoya kavuşabilmeniz için zamansız görünüme sahip granit seramik koleksiyonları hazırlıyor. Popülerliğini asla yitirmeyen yüzey dokularının yanı sıra doğa ve kültürlerden ilham alan VitrA, modern ve özgün yorumları sayesinde fark yaratmayı başarıyor.

clay cement 2

Hibrit Yüzey Görünümünün Sunduğu Sadelik

Endüstriyel tasarım trendleri arasında göze çarpan hibrit yüzey görünümü, banyo dekorasyonuna zamansız ve modern bir hava katmayı başarıyor. Birbirine zıt gibi görünen dokuları benzersiz bir şekilde harmanlama fırsatı sunan trend, uyumu ve dengeyi yakalamanıza yardımcı oluyor. Trend; mermer, beton, doğal taş, kil, toprak ve ahşap gibi farklı yüzey dokularının modern yorumları ile karşılaşma şansını arttırıyor. VitrA Clay-Cement granit seramik koleksiyonu da, betonun soğukluğu ve kilin sıcaklığını benzersiz bir uyumla bir araya getiriyor. 30×60, 60×60 ve 8.5×60 ebat alternatiflerine sahip granit seramik karo çeşitlerine yer verilen koleksiyon, 5×5 ebatlarında mozaik çeşitleri sayesinde farklı dekorasyon uygulamalarına imza atmanıza yardımcı oluyor. Rölyefli yüzey çeşitleri de bulunan karo seramik modelleri, kilin benzersiz renk tonlarını barındırıyor. Toprak, açık gri, fildişi, taupe ve gri renk alternatifleri, dilediğiniz etkiyi yakalamanızı kolaylaştırıyor. clay cement

Zamanın Eskitemediği Terrazzo Kaplaması

Banyo dekorasyonuna modern bir dokunuş yapmak isteyenler, farklı yüzey uygulamalarına bir şans vermeyi tercih ediyor. İtalya’dan dünyaya yayılan Terrazzo kaplamaları, dekorasyon trendleri arasında başı çekiyor. 16 yüzyılda, Venedikli duvar ustaları tarafından keşfedildiği düşünülen kaplama, bilinen en eski çevreci zemin kaplamaları arasında kabul ediliyor. İnşaat sırasında dökülen granit ve mermer parçalarını, çimento harcının içine dökerek değerlendirmeleri sonucu ortaya çıkan Terrazzo, İtalyan estetiğini dekorasyona taşımayı başarıyor. VitrA Matrix Flake granit seramik ürünleri, Mini Terrazzo trendinin modern yorumlarını sunmayı başarıyor. Taneli porselen yüzey görünümünü başarılı bir şekilde vurgulayan koleksiyon, uyumlu renk seçimleri ile öne çıkıyor. Beyaz, gri ve siyah renk alternatifleri ile sunulan granit seramik koleksiyonu, canlı ve dinamik bir görünüm arzulayanlar tarafından tercih ediliyor.

newcon

Betonun Huzur Veren Dokusu

Beton yüzey dokuları, sakin geçişleri sayesinde banyo dekorasyonuna huzurlu bir atmosfer kazandırmak isteyenlerin ilk tercihleri arasında yer alıyor. Sadece soğuk renklerin değil sıcak pek çok renk tonunun da kullanıldığı granit seramik çeşitleri, sıcak ve samimi bir hava yakalanmasına da yardım ediyor. VitrA Newcon granit seramik koleksiyonu, uyumlu renklerin kullanıldığı beton yüzey yorumu sayesinde fark yaratmasını biliyor. 60×120’nin de yer aldığı farklı ebat alternatifleri, dekorasyon uygulamalarında sınırlara takılmanızın önüne geçiyor. Mozaik uygulamaları için hazırlanan 5×5 ebatlı seramik çeşitlerinin yanı sıra fon, süpürgelik ve basamak uygulamaları için farklı alternatifler bulunuyor. Antrasit, beyaz, gri, koyu gri, krem, silver ve taupe renk alternatiflerine yer verilen granit seramik koleksiyonu, mat yüzeyin de yer aldığı farklı yüzey alternatifleri arasından seçim yapma şansı sunuyor.

Hayalini kurduğunuz, zevkinizi yansıtan ve size huzur veren bir banyo dekorasyonu için size en yakın VitrA mağazasına uğrayabilir, modern ve özgün yorumların yer aldığı granit seramik koleksiyonları içinden seçim yapabilirsiniz. Şık olduğu kadar kullanışlı, konforlu ve dayanıklı da olan VitrA karo seramik ürünleri sayesinde, farklı dekorasyon uygulamalarına imza atabilir, sınırlarınızı zorlayabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir