Aydınlatmanın Ayaklı Hali: Lambader

Aydınlatmanın Ayaklı Hali: Lambader

Evinizde veya ofisinizde yapmış olduğunuz dekorasyonu, doğru şekilde aydınlatarak etkileyici ortamlara sahip olabilirsiniz. Aydınlatma ürünlerinden; dekoratif duruşu ile yaşam alanınıza cazibe katacak olan lambaderi seçerek, şık ve keyifli köşeler yaratabilirsiniz. Kullandığınız her alanda sıcak ve samimi bir atmosfer yaratan ve çeşitleri ile yaşam alanınızın stilini ortaya çıkartan lambader modellerini evinizin her köşesinde kullanabilirsiniz. Hem aydınlatma ürünü hem de dekoratif bir aksesuar olan bu ürün ile dekorasyonunuzun ihtiyacı olan eksik parçayı tamamlayabilirsiniz.

lambader

Lambader Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Çoklu kullanım amacı ile tercih edilirliği yüksek olan bu ürünü, yaşam alanınıza en uygun şekilde seçmelisiniz. Bulunduğu her mekanda, dikkat çekiciliği elinde tutan lambaderleri seçerken dikkat etmeniz gereken noktalar ise; mekanın büyüklüğüne, genel yapısına, alanın dokusuna ve rengine uyumlu ve uygun bir tasarım olması önemlidir.

Yaşam alanınız geniş değilse dahi ayaklı bir ürün olması sebebi ile yine de rahatça kullanabilirsiniz. Dar alanlarda göz yormaması için, daha sade, tek ayaklı ve ince modelleri tercih edebilirsiniz.

Tasarım ürününüzü seçerken alanın dokusu ve rengine de uygun olmasına özen göstermelisiniz. Tarzınızın tamamlayıcısı olan lambaderler, uygun renk ve dokular ile alanınıza eşsiz bir bütünlük sağlamanıza olanak sağlar.

Birçok çeşit tasarıma sahip olan lambaderler, odanızdaki ışık miktarında değişikliklere neden olur. Tüm odayı tavandan aydınlatacak iseniz, daha keskin ışık yayan ürünleri, sadece bir berjeri veya yemek masasını aydınlatacak iseniz, ışığı kıran tasarımları tercih etmelisiniz.

Alacağınız ürünün uzunluğuna da dikkat etmelisiniz. Aydınlık ve ferah bir ışıklandırma için uzun boylu ürünleri, daha loş ve dinlendirici bir ışık için ise kısa olan ürünleri tercih etmelisiniz.

lambader1

Tarzınızı Lambader ile Aydınlatın!

Yüzlerce model arasından, evinize veya ofisinize en uygun, doğru ürünü seçerek stilinizi belirgin hale getirebilirsiniz. Hem işlevsel hem dekoratif bir lambader ile hem gözünüzü hem ruhunuzu besleyebilirsiniz. Kullanım alanınızın tarzına uygun ürünler ile mekanınızı aydınlatabilirsiniz.

Rustik veya country tarza sahip bir alanda kullanmak istiyor iseniz, ferforje veya ahşap lambader modelleri tercih etmelisiniz. Vintage bir diğer adıyla nostaljik bir atmosfere kolayca ulaşmanızı sağlayan bu ürünün yanına berjer koltuğunuzu yerleştirerek keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Minimalist, İskandinav veya modern bir iç mekana sahip iseniz; ahşap ve metalin beraber kullanıldığı, tripot veya sarkıt tasarımlı dekoratif lambaderleri tercih ederek, dekorasyonunuzu tamamlayabilirsiniz. Köşe koltuklarınızın yanında veya yatak odanızda abajur yerine kullanarak, farkınızı ve sadeliği tarzınızla belirginleştirebilirsiniz.

Endüstriyel veya loft tarza sahip bir iç mekanı dekore ederken ise; metal tasarımlı ve çoklu lambalı ürünleri tercih ederek, yenilikçi çizgiler ile dekorunuzu tamamlayabilirsiniz. Tuğla bir duvarın önüne yerleştireceğiniz ayaklı ışıklandırma ile istediğiniz ortama sahip olabilirsiniz.

Eklektik tarz bir iç mekanda ise, istediğiniz ve beğendiğiniz herhangi bir tasarım modeli kullanabilirsiniz. İskandinav bir sandalyenin yanına dekoratif ahşap lambaderi koyarak kombinleyebileceğiniz gibi ferforje divanınızın yanına metal tasarımlı bir model ile de eklektik dekorasyonunuza şıklık katabilirsiniz.

Lambader Fiyatları Neden Farklıdır?

Lambader fiyatları tıpkı modelleri gibi birçok çeşitlilik göstermesine rağmen her bütçeye hitap eder. Kullanılan malzeme, model, kalite, tasarım ve işçilik gibi birçok unsur, ürünler arasında fiyat farklılıkları ile karşılaşmanıza neden olur. Üretiminde özel işçiliği içinde barındıran tasarım ürünleri, diğer lambaderlere göre daha yüksek fiyatla görebilirsiniz.

Birçok ürün seçenekleri ile satın almak istediğiniz dekoratif ve şık modellere, uygun fiyatlar ile sahip olabilirsiniz. Hem kaliteli hem de bütçenize dost lambader modelleri için Koçtaş’ı ziyaret ederek, tarzınıza ve stilinize uygun ürünü seçebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir