Alper Erözer Kimdir, Nereli, Kaç Yaşında, Koruması Kim?

Kürdandan kolları var isimli şarkı ile listelere giren ve merak edilen isimlerden olmayı başaran Alper Erözer Kimdir ? hakkında tüm merak edilenleri sizlerle paylaşıyoruz. Tam adı Alper Serge Erözer’dir.

alper erozer kimdir nereli kac yasinda korumasi kim

“Yeni albümü “17” yayındadır. Alper Erözer’in de her zaman kendini ifade ettiği gibi “müzik kendini anlatma ve hislerini karşı tarafa aktarma sanatıdır” demektedir. Bu nedenle biyografi şimdilik yok . Alper’in yaşam izlerini merak ediyorsanız sizi “17” ye davet ediyoruz. Duygularınızla kalın.” şeklinde Spotify biyografisi yazmıştır. Sorun değil, Kürdandan kolları var, Enerji, Bir dilek dile, Bir nedeni mi var, Dokunma, Geri gel, Onlardan daha da iyiyim, Trap trap trap, Ice on my neck gibi parçaları vardır.

Instagram ve Tiktoktaki videolarla ve hatta korumasıyla ilgi çekmiştir. Yerli Justin Bieber olarak adlandırılan 17 yaşındaki şarkıcı Alper Erözer kendisine koruma tutmuştur. Alper Erözer koruması kim ? Şuanki korumasının adı ve kim olduğu bilinmiyor. Önceki korumasının ise bir zamanlar şarkıcı Tarkan Tevetoğlu’nun koruması olan Levent Ağaoğlu olduğu biliniyor. Alper Erözer’in babası kim merak edilmiştir. Babası Cenk Erözer’dir. Kendisinin de ne iş yaptığı ve mesleği merak ediliyor. Babasının tatil sektöründe bir şirketi var ve sigortacılık sektöründe de faaliyetler göstermiştir. İstanbul doğumlu olup Özel Moda Mimar Sinan Güzel Sanatlar lisesinde okuyor.

Erözer’in korumasının dikkat çekmesi ile “Fanatik hayran kitlemden dolayı koruma ile gezmek zorunda kalıyorum. Çünkü insanların sevgisi bazen zarara dönüşebiliyor. O çok seviyor ve ne yaptığını bilemiyor. El hareketiyle bana zarar verebiliyor. Onları da anlıyorum, saygı duyuyorum ama yanımda biri olmak zorunda. Seven var sevmeyen de var. Kendimi korumam gerekiyor” dedi.

Alper Erözer kaç yaşında ? kendisi 2022 yılı itibariyle 18 yaşındadır. İstanbul’da 9 Temmuz 2004 tarihinde doğmuştur. Şuan İstanbul’da Özel Moda Mimar Sinan Güzel Sanatlar Lisesi’nde okumaktadır. Tam bir futbol tutkunu da olan Alper Erözer, uzun süre profesyonel olarak futbol eğitimi almıştır.

Çocuk yaşlardan itibaren müzik ve sanat alanına büyük ilgi duyan Alper Erözer, 4 reklam filminde ve bir markanın katalog çekimlerinde yer almıştır. Reklam çekimlerinin yanı sıra Fox TV ekranlarında yayınlanan ‘’Komşular ‘’ dizinde ‘’Güçlü’’ karakterini canlandırmıştır. 2016 yılında henüz 15 yaşında iken Ülker Mutluluk Reklamı ve Sur Yapı İnşaat reklamlarında oynamıştı.

Alper Erözer’in Aldığı Ödüller ise aşağıdaki gibidir.

İstanbul Üniversitesi Adıgüzel Eğitim Kurumları | En İyi Çıkış Yapan Sanatçı | 2018
II. Datça Altın Badem Ödülleri | Yılın Umut Vadeden Sanatçısı | 2018
Magazinci.com Yılın En İyileri Ödülleri | Yılın Gelecek Vadeden Yorumcusu | 2019
5. Altın 61 Ödülleri | Yılın Yıldızı Parlayan Sanatçısı | 2018
Kelebek Çocuklar Derneği 1. Kelebek Ödülü 2018

Bir yorum

  1. Küçük kızların ne dinlediğini bilmeden dinleyip ünlü ettiği deneyimsiz ama kendini başarılı sanan bir sözde şarkıcı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir