Acun Ilıcalı ile Şeyma Subaşı Boşanıyor!

Şeyma Subaşı’nın ilgi çekici hayatı birçok genç kızın hayaliydi. Sürekli tek gezen Subaşı’nın hayatı sürekli magazinlere konu oluyordu. Acun’u ise sürekli çalışıp çocuklarla ilgilenen bir karakter olarak görüyorduk. Bu evliliğin nereye kadar gideceği merak ediliyordu ve beklenen son geldi.

Kanal D’de yayınlanan 2.Sayfa programının sunucularına mesajla ulaşan Ilıcalı, ‘Boşanıyoruz, haberler doğru’ dedi. 2017 Eylül ayında Fransa’nın Marsilya şehrinde evlenen Acun Ilıcalı ile Şeyma Subaşı bugün boşanıyor. Ilıcalı ve Subaşı, bugün saat 14:00’de Silivri Adliyesi’nde boşanacak.

Sosyal medyada yapılan yorumlarda da Subaşı’nın çok da yuva derdinde olmadığı ve Single Mom yani bekar anne modunda olan bir kişi olabileceği yazıldı. Onu çekemeyen genç kızların sosyal medyada bayram ettiği de gözlerden kaçmıyor.

Hiçbirinin doğruluğu kesin olmasa da birçok dedikodu var. Dedikodulardan biri Subaşı’nın Çağatay Ulusoy ile aşk yaşadığı var. Acun’un da Deren Talu ile yakın olduğu iddia ediliyor. İlerleyen günlerde tartışmaların daha da artacağı görülüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir