Yıkanabilir Klima Nedir?

Klimaların sağlıklı olması için en çok dikkat edilmesi gereken düzenli klima temizliğidir. Klimaların filtresini temizlemek kolay iken diğer toz biriken parçalarının temizlenmesi bir hayli zahmetli olabilmektedir. Bu temizliğin de yetkili servisler tarafından yapması gerekiyor. Peki Yıkanabilir klima nedir ?

Klima temizlemenin zahmetli bir işlem olmasından dolayı da geliştirmeler yapılmaya devam ediliyor. Yaşam kalitesini yükselten teknolojilere imza atan GREE, “Kendin Temizle” kendin yap özellikli G-Tech Serisini geliştirdi. Herhangi bir elektrikli bileşene dokunmadan tozlu parçaların güvenli bir şekilde temizlenmesini sağlayan yepyeni bir tasarım oluşturdu. Bu tasarım ile klimanızın içindeki hemen her yeri temizleyebilir ve sağlıklı bir şekilde klimanızı kullanabilirsiniz.

Ev içinde kalan iç ünitenin tüm parçalarının neredeyse hiçbir teknik bilgiye gerek duymadan kolayca söküp temizleyebiliyorsunuz. Aşağıdaki video bu kolaylığı detaylı şekilde anlatmaktadır.

Bir önceki yazımız olan Boyanan Beyaz Çamaşırlar Nasıl Beyazlatılır? başlıklı makalemizde boyanan beyaz çamaşırlar düzelir mi, boyanan beyaz çamaşırlar nasıl beyazlatılır ve boyanan beyazlar nasıl yıkanır hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın