Yaşanmış Bir Aldatma Hikayesi

Severek evlenmiş olan çiftlerin birbirini aldatmayacağını düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Herkes aldatır ama benim eşim beni aldatmaz, diyosanız yine yanılıyorsunuz. Aşağıda okuyacağınız hikaye, gerçek bir yaşam hikayesidir. Birbirini çok severek evlenen bir karı kocanın hikayesidir. Hikayeyi anlatan kadın, eşine çok değer veren biri olduğunu söylüyor.
Hikaye, ismini gizleyen Merve takma adlı kişinin ağzından yazılmıştır.

Onu aldatabileceğim aklıma gelmezdi..
Eşimi çok severek evlenmiştim. Gözüm hiçbir şeyi görmüyor, adeta bulutların üzerinde hissediyordum. Bana çok değer verdiğini biliyordum. Evde bana her zaman yardımcı oluyordu. Bulaşıkları bile yıkıyordu. Zamanla evde birbirimize daha çok alıştık. İkimizin de çok yolunda giden işleri vardı. Sabah birlikte evden çıkıyorduk. Akşam işten dönerken bazen buluşup eve birlikte dönerdik. Eve kim erken gelirse o yemeği yapardı. Yıllar yılları kovaladı. Çocuğumuz olsun istiyorduk. Çevremizdeki herkesin çocuğu olmaya başladı. Yanımızda çocuklarını sevmekten çekinirlerdi. 5. yılın sonunda artık umudumuzu kaybettik.

Birbirimize hitap ederken kullandığımız kelimelerin yerini isimlerimiz almaya başladı. Ona baktığımda değersiz birini görüyordum. Bana artık ‘aşkım’ demiyordu. Sadece Merve.. İş yerinde aynı ortamda çalıştığımız Emre, bana çok sıcak davranıyordu. Birlikte projeler üretiyorduk. Bana davranışları çok samimiydi. Eşimden görmediğim ilgi ve sevgiyi onda aramaya başladım. Bahaneler üreterek yanına gidiyordum. Bazen mesaiye kaldığımı söyleyip Emre ile buluşuyordum. Emre, evli olduğumu biliyordu. Onda da bana karşı bir sevgi oluşmaya başladı ki, evli olduğumu umursamamaya başladı. En sonunda beni öptü. Kimse görmemişti ama utandım. Bir daha olmamasını söyledim.

Onu aldatıyordum..

Eve geldiğimde eşim yemeği hazırlamıştı. Kendimi suçlu hissediyordum. Sanki eşim bakınca bir şeyleri anlayacak gibi geliyordu. Ev sevdiğim yemeği masada görünce gözlerim doldu. Gözyaşlarım süzülmeye başlayınca, eşim ne olduğunu sordu. Geçiştirmeye çalışsam da ısrarla sorunca ağlamaya başladım. Ağlama sebebimi aldatma seks hikayeleri çocuğumuzun olmamasına bağlayarak konuyu farklı yöne çektim. Yemeği yemeye devam ederken bir karar verdim. Eşimi ne olursa olsun hep sevecektim..

Emre ile bir daha samimi olmadık. Yanıma geldiğinde bahaneler sunarak uzak kalmayı başardım..

3 ay sonra hamile olduğumu öğrendim. Bu haber, eve bayram havasını getirdi. Eşimle her gün daha da mutlu oluyorduk. Birbirimize eskisi gibi sevgiyle bakmaya başladık. Unutmayın ki umut her zaman vardır..

Bir önceki yazımız olan KADES Uygulaması Nedir? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir Cevap Yazın