Yaprak Dökümü Sedef’in Son Hali

Yaprak Dökümü dizisinde Ali Rıza Bey ve ailesinin kapı komşuları Nehir Hanım’ın kızı rolünde tanıdığımız Sedef’i görmeyeli tam 13 sene oldu. Dizideki saf ve temiz komşu kızı, Ali Rıza Bey’in hayırsız oğlu Şevket’i seviyordu. Onun gözü Ferhunde’den başkasını görmediği için bu aşk karşılıksız kalmıştı.

Yaprak Dökümü ile ünlendi
Dizi sayesinde birçok yeni ismi tanıdık. Yaprak Dökümü, çok beğenilen bir dizi olduğu için Sedef’i yani gerçek adıyla Seda Demir’i de orada tanıdık. Diziden sonra ise sadece 2017 Survivor’da karşımıza çıktı. Dizinin bitmesinin üzerinden 13 yıl geçti ve sabah magazin programı olan Seda Demir İkinci Sayfaya konuk oldu.

Seda Demir kimdir?
Seda Demir 8 Mart 1983 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Birçok fuarlarda hostestlik yaptı, arkadaşlarının teşvikiyle ajansa kayıt oldu. Birçok kez deneme çekimlerine çağrıldı, bir süre çekimlere gitmeyi reddetse de sonrasında çekimlere katıldı. İlk işi İş Bankası reklamında oynamak oldu. Sonrasında çeşitli reklamlarda rol aldı. İlk rolünü Yaprak Dökümü’nde oynadı.

Bir önceki yazımız olan İzel Görüntüsüyle Şaşırttı başlıklı makalemizde izelin kilolu hali, izelin makyajsız fotoğrafı ve izelin makyajsız hali hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın