Özlem Demirdöven Kök Kimdir, Nereli, Kaç Yaşında?

İnstagram üzerinden yayınlar yaparak yemek tarifleri paylaşan, hayatından da kısa kısa paylaşımlar yapan bir blogger olan Özlem Demirdöven, kızıl saçları ve mavi gözleriyle dikkat çeken isimlerden biridir. Kocaman mavi gözleri ile açık ten renginin uyumunu kızıl saç rengiyle bütünleşen biri olarak sempatik tavırlarıyla birçok takipçi kazanmıştır. Özenli sunumlar, şık masalar hazırlayarak kaliteli mutfak eşyaları kullanmasının yanı sıra ev dekorasyonu da herkes tarafından beğeniliyor. Bazıları onu çok fazla özenli ve takıntılı bulsa da tarzından ödün vermiyor.

Özlem Demirdöven Kök Kimdir, Nereli, Kaç Yaşında?

1993 doğumlu olan Demirdöven, Cheli Tadında isimli bir de yemek kitabı çıkarmıştır. Kitabın önsözünde: “Yazdıklarım mutfağıma seni davetimdir. Unutma ki yazacakların da senin bana ve sevdiklerine davetiyendir. Davetiyemi aldın ve geldin. Hoş geldin. Davetiyeni aldım. “Çayı koy geliyorum.” Eminim hoş bulacağım. Hadi öyleyse defterler açılsın, fırınlar ısıtılsın. Çaylar kahveler yapılsın. Denenecek çok tarif, tadı çıkarılacak pek çok an ve paylaşılacak nice lezzetler, sohbetler kareler var…” demiştir.

Özlem Demirdöven Kök eşinden ayrıldı mı boşandı mı?

Son günlerde Özlem’in takipçileri veya onu keşfette ara sıra görenlerin en çok merak ettiği şeylerden biri, onun eşinden boşanıp boşanmadığıydı. Çünkü İnstagram kullanıcı adını yalnızca kendi soyadıyla değiştirdiği görülüyordu. Bir asker eşi olan Demirdöven, eşiyle çok mutlu görünüyordu. Eşi asker olduğu için şehir şehir dolaşıp tayinleri çıktığı için hasret çekiyor, eşiyle uzun süre birbirlerinden uzak kalıyorlardı. İkisinin de aynı tonlarda olan mavi gözleri herkesçe dikkat çekiyordu. Ancak ne olduysa oldu ikili boşanma kararı aldı. Artık evlilik bağları bulunmadığı için Özlem Hanım, kendi ayakları üzerinde duran bir blogger olarak yemek tariflerine devam ediyor.

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: