Özlem Demirdöven Kök Kimdir, Nereli, Kaç Yaşında?

İnstagram üzerinden yayınlar yaparak yemek tarifleri paylaşan, hayatından da kısa kısa paylaşımlar yapan bir blogger olan Özlem Demirdöven, kızıl saçları ve mavi gözleriyle dikkat çeken isimlerden biridir. Kocaman mavi gözleri ile açık ten renginin uyumunu kızıl saç rengiyle bütünleşen biri olarak sempatik tavırlarıyla birçok takipçi kazanmıştır. Özenli sunumlar, şık masalar hazırlayarak kaliteli mutfak eşyaları kullanmasının yanı sıra ev dekorasyonu da herkes tarafından beğeniliyor. Bazıları onu çok fazla özenli ve takıntılı bulsa da tarzından ödün vermiyor.

ozlemdemirdovenkok

Özlem Demirdöven Kök Kimdir, Nereli, Kaç Yaşında?

1993 doğumlu olan Demirdöven, Cheli Tadında isimli bir de yemek kitabı çıkarmıştır. Kitabın önsözünde: “Yazdıklarım mutfağıma seni davetimdir. Unutma ki yazacakların da senin bana ve sevdiklerine davetiyendir. Davetiyemi aldın ve geldin. Hoş geldin. Davetiyeni aldım. “Çayı koy geliyorum.” Eminim hoş bulacağım. Hadi öyleyse defterler açılsın, fırınlar ısıtılsın. Çaylar kahveler yapılsın. Denenecek çok tarif, tadı çıkarılacak pek çok an ve paylaşılacak nice lezzetler, sohbetler kareler var…” demiştir.

ozlemdemirdovenkok esi

Özlem Demirdöven Kök eşinden ayrıldı mı boşandı mı?

Son günlerde Özlem’in takipçileri veya onu keşfette ara sıra görenlerin en çok merak ettiği şeylerden biri, onun eşinden boşanıp boşanmadığıydı. Çünkü İnstagram kullanıcı adını yalnızca kendi soyadıyla değiştirdiği görülüyordu. Bir asker eşi olan Demirdöven, eşiyle çok mutlu görünüyordu. Eşi asker olduğu için şehir şehir dolaşıp tayinleri çıktığı için hasret çekiyor, eşiyle uzun süre birbirlerinden uzak kalıyorlardı. İkisinin de aynı tonlarda olan mavi gözleri herkesçe dikkat çekiyordu. Ancak ne olduysa oldu ikili boşanma kararı aldı. Artık evlilik bağları bulunmadığı için Özlem Hanım, kendi ayakları üzerinde duran bir blogger olarak yemek tariflerine devam ediyor.

3 yorumlar

  1. özlem demirdöven ve sedef türkmen ikilisi eylenceli

  2. Bazı yorumlara katılıyorum.Eski bir takipçisi olarak Özlemin olumsuz anlamda değiştiği kanısındayım.Kişilikle ilgili bu.zaten varmış içinde bazı şeyler ortaya çıktı işte.giydiği örgülü hırkanın modelini defalarca istedik yani.ucundan bir foto paylaştı sadece oda zorla_ ben iyi niyet ve samimiyet görmüyorum.Daha sürü sürü şey var öyle.işine gelen yorumları göryor çok doğru bence.para insanı dğeiştiryor onu gösterdi bize.Çok takipçisi yokken bu kadar kibirli diildi.burayı okuyunca hak verdim ve takipi bıraktım.araftayım,dertliyim,kederliyim yazıları ve tonla link baydı bayaa. çok ciddiye almamak lazım takip etmemek en iyisi.

    • Çok ciddiye almamak lazım deyip buraya kadar gelip zahmet edip yorum yapmanız da ironi olmuş. Bir konu hani dediniz ya takipçisi azken kibirli değildi, cevap veriyordu; düz mantık düşünün kitle arttıkça belli bir yere kadar cevap verebilirsiniz çünkü 600.000 kişiye birden cevap vermeye kalksanız orada yaşamaya başlarsınız. Özlem Hanımın çizgisi gayet iyi diğer unflaceer’lere göre gayet mütevazi yaşıyor. Sizin gibi hasetlenip buraya kadar gelip bir şeyler yazıp yazıp takip etmemek en iyisi gibi tuhaf bir yorumda bulunmak da ayrı bir saçmalık zaten. Siz herkesten daha fazla takip ediyorsunuz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir