Özlem Demirdöven Kök Kimdir, Nereli, Kaç Yaşında?

İnstagram üzerinden yayınlar yaparak yemek tarifleri paylaşan, hayatından da kısa kısa paylaşımlar yapan bir blogger olan Özlem Demirdöven, kızıl saçları ve mavi gözleriyle dikkat çeken isimlerden biridir. Kocaman mavi gözleri ile açık ten renginin uyumunu kızıl saç rengiyle bütünleşen biri olarak sempatik tavırlarıyla birçok takipçi kazanmıştır. Özenli sunumlar, şık masalar hazırlayarak kaliteli mutfak eşyaları kullanmasının yanı sıra ev dekorasyonu da herkes tarafından beğeniliyor. Bazıları onu çok fazla özenli ve takıntılı bulsa da tarzından ödün vermiyor.

Özlem Demirdöven Kök Kimdir, Nereli, Kaç Yaşında?

1993 doğumlu olan Demirdöven, Cheli Tadında isimli bir de yemek kitabı çıkarmıştır. Kitabın önsözünde: “Yazdıklarım mutfağıma seni davetimdir. Unutma ki yazacakların da senin bana ve sevdiklerine davetiyendir. Davetiyemi aldın ve geldin. Hoş geldin. Davetiyeni aldım. “Çayı koy geliyorum.” Eminim hoş bulacağım. Hadi öyleyse defterler açılsın, fırınlar ısıtılsın. Çaylar kahveler yapılsın. Denenecek çok tarif, tadı çıkarılacak pek çok an ve paylaşılacak nice lezzetler, sohbetler kareler var…” demiştir.

Özlem Demirdöven Kök eşinden ayrıldı mı boşandı mı?

Son günlerde Özlem’in takipçileri veya onu keşfette ara sıra görenlerin en çok merak ettiği şeylerden biri, onun eşinden boşanıp boşanmadığıydı. Çünkü İnstagram kullanıcı adını yalnızca kendi soyadıyla değiştirdiği görülüyordu. Bir asker eşi olan Demirdöven, eşiyle çok mutlu görünüyordu. Eşi asker olduğu için şehir şehir dolaşıp tayinleri çıktığı için hasret çekiyor, eşiyle uzun süre birbirlerinden uzak kalıyorlardı. İkisinin de aynı tonlarda olan mavi gözleri herkesçe dikkat çekiyordu. Ancak ne olduysa oldu ikili boşanma kararı aldı. Artık evlilik bağları bulunmadığı için Özlem Hanım, kendi ayakları üzerinde duran bir blogger olarak yemek tariflerine devam ediyor.

10 Yorumlar

 1. Özlem Dmeirdöven ve İsmail Kök neden boşandıklarını herkez merak etti çok dedikodu çıktı ama adam bırakmış kadını.zaten kadının göndermeli ağlamalı yaptığı paylaşımlardan çok belliydi.kadının hala umudu vardı ama adamın sevgilisi var şimdilerde.

  • aldığım bi duyuma göre özlem her yolu denemiş adamı geri getirmek için ama adam zeki aklı var bi daha aynı hatayı yapmaz.özlem kıskandırmak için cok ugrasiyor iste kıyafetini tarzını falan deyistirdi sarkılar paylasımlar helvalar bide en son numarası baska erkeklerle kıskandırmaktı ama özlemin elinde patladı.ismail bey cok duzgun bi insan ama cok haksızlıga ugramıs cok kıskanmıslar onu.haketigi degeri bulmasını dilerim.ozlem ancak link para ve temizlik takıntısı pesinde kossun.

  • özlem demirdöven ve sedef türkmen ikilisi eylenceli

 2. Evet eşinden ayrıldı.Daha doğrusu eşi zorla boşandı ondan.Kaynanasından nefret ediyordu özlem ayrıca çok takıntılı birisi yani gerçekten göründdüü gibi bi insan hiç deil.takipçi kasıyor sürekli ve link paylaşıp para kazanmak onun için hayatın anlamı.çok kıskanç ve eski eşine aşşşıırı takıntılı biri.eski eşinin sevgilisi var şimdilerde.özlemde sürekli krizler geçiriyor hastenelik oluyor tehdit ediyor falan.dostlarım hiç kimse ve hiçbir şey göründüyü gibi deil unutmayın.

 3. Bir yorumdan alıntıdır

  Anlayacağınız o çatlak kurabiyeler tayinler ölüyorum bitiyorumlar boş.Adamın annesiyle kedi köpek gibilermiş Özlem takıntılı biriymiş ayrıca.onu yakınen tanıyanlar söylüyorlar.adamın canına tak etmiş.kadın ağlamış sızlamış bisürü adamda biraz vicdan yapmış hemen çıkarmamış hayatından.Ama adamın şimdi sevgilisi var hatta kadın çocukluymuş duyduğum kadarıyla.ne kadar doğru bilmem ama yeni sevgili öyle ahım şahım bişi diilmiş daha çok kişiyle adı anılmış. para yemeyide severmiş bilmem artık.mekanlarda görenler oluyor bazen.silivride içkili paylaşımlar yapıyodu adam.özlem delirmiş.zaten adamı sürekli izliyormuş.mal paylaşımı için görüştiklerini duydum.herkes merak ediyor öyle bildiklerimi aktarmak istedim.başka şeyler duyarsam sölerim.özlem çorludan drama yapıyor sürekli.adamda edirnede görev yapıyor.yeni sevgili silivride mi ne yaşıyo anlamadım orayı tam edirneli kız tanıyanlar var.saçma çarpık ilişkiler işte.reklam falan diil yani bu boşanma.adam resti çekmiş ve boşamış bildiğiniz.şey kısmı biraz duyar kasma reklam yapma sanki yok efendim biz dostça ayrıldık, yok iyiyiz diyip diyip bisürü takipçiyi merakta bıraktılar.orda iyi prim yaptılar.Özlem zaten herkesten vazgeçerde sosyal medyadan ve ordan kazandığı paradan vazgeçmez.hatta adamında bir hesabı vardı gezenmi okuyanmı diye paylaşım yapıyodu hep kapattı o hesabı sevgilisi olduktan sonra.sevgili olayı yeni biraz çok olmamış.emin diilim ama ismi sedef t…n olabilir.onuda siz bulun:D özlem sürekli takipçilerini salıyordu adamın üstüne yazık valla.ağlayıp ağlayıp mağduru oynadı ve yorulmadı kadın.bu yeni ilişkidende pek hayır gelmez gibi söylentiler duydum kadın sıkıntılı bayaa.adama yazık ya.

  • bahsedilen meşhur kadın Sedef Trkmen kesin bilgi arkadaşlar.tanıyanlar var.ogretmen kendisi.guvenilir deil.özlem biliyo zaten eski eşini kullanan bi kadın sedef.kimseye laf duşmez kim ne isterse yapsın bilgi teyidli

 4. Ben bu yorumlara kısa bir süre önce denk geldim,Özlem Hanım’ın incir tarifini ararken.Daayanmdım bildiklerimi paylasayım dedim 😀 Biraz önce story attı Özlem Hanım yazılanları adeta doğruluyor:D:D:D:D diyorki biriyle evlenmezsin anne babasının ilişkisiyle geleneğiyle evlenirsin 😀 Diyorki Türkiyede evlilik halay gibidir,aileler arasında yapılır sülaleler karışır hahhah 😀 kayınvalide konusunda yazılanlar doğru demekki.daha önce bazı şeyler duymuştum ben eski kocasının ailesiyle ilgili hakkaten kötü konuşuyormuş bazen.dikkat çeken başka bir şey daha var,arkadaşımla konuştuk bunu.Özlem Hanım yorumları filtreliyor sadece iyi yorumlara yer veriyor :Dtam bir şöyle güzelsiniz böyle iyisiniz harikasınız güçlüsünüz gözleriniz şöyle saçınız böyle delisi.buna kızıp tepki gösteren takipçi bir sonrakine yorum yapamıyor:D başka şeylere cevap vermiyor ve siliyor:D inceleyin biraz görürsünüz.boşandıktan sonra jet hızıyla açıldı saçıldı giyimini değiştirdi uzun kapalı elbilselerden nereye :D:D yaw o zaten eski eşi kıskandırmk için bak ne kaybettin gör diye taktik:Dyüzüne işlem yaptırdı,saçı zaten kaynak ve sürekli bakın derdimden ne kadaaar zayıfladım pozları veriyor yandan yandan 😀 sonrada kilo kaybı yorumlarına sözde kibar olgunca cevaplar veriyor,milleti utandırıyor yani yersen :D:D sosyal medya mesleği zor iş ama parası iyi çekilir yani bu zahmetler:D psikolojisi epey kötü herkes farkındaymış.yakınında yaşanyanlardan duyuyoruz.dikkatinizi çektimi hiç ozkanongelofficial diye bir hesap var askermiş.sürekli birbirlerine atıfta bulunuyorlar storylerde postlarda:D 34 yaşında genç adam paylaşımları epey romantik :D:D papatyalar şiirler özlemler özlemler:D bunu bizim arkadaş farketti aynı mahalleden o bende baktım vallahi doğru:D tişörtlerde bile buluşmuşlar:D aralarında varmış birşeyler.eski kocasoıyla görüşüyor görenler olmuş daha önce zaten dostca ayrıldık demişti.MSAda aynı kursa giden bir kişinin yorumunu okuduk aslında hiç samimi değilmiş Özlem Hanım çok kasıntıymış.diğer fenomen arkadaşlarınında reklamını yapmayı sevmiyormuş kıskançmış. mesela Gözde:D

 5. Bazı yorumlara katılıyorum.Eski bir takipçisi olarak Özlemin olumsuz anlamda değiştiği kanısındayım.Kişilikle ilgili bu.zaten varmış içinde bazı şeyler ortaya çıktı işte.giydiği örgülü hırkanın modelini defalarca istedik yani.ucundan bir foto paylaştı sadece oda zorla_ ben iyi niyet ve samimiyet görmüyorum.Daha sürü sürü şey var öyle.işine gelen yorumları göryor çok doğru bence.para insanı dğeiştiryor onu gösterdi bize.Çok takipçisi yokken bu kadar kibirli diildi.burayı okuyunca hak verdim ve takipi bıraktım.araftayım,dertliyim,kederliyim yazıları ve tonla link baydı bayaa. çok ciddiye almamak lazım takip etmemek en iyisi.

 6. aradığım yorumlar canlar.Sürekli ama sürekli Bengi Kurtcebenin ve Damy’nin tariflerini tarzlarını çalıp yapmacık reelslerle paylaşan son yılların gelmiş geçmiş en emek hırsızı, kendi tarzı olmayan,en hırslı, en görmemiş (bir msa gördü allahtan, nasıl büyüttü ama ) en kıskanç, en flash tv oyuncusu, en itici instagram kasıntılarından bir tanesi 😁 allahım son sütlaç icadı ve gelen yorumlar.😁ay kilosunu paylaşmazmı sanki herşeyi açık yaşıyormuş gibi.allahım çatlağında kendi icad etmiş gibi sahiplenip abartılı şeyler yazmazmı.kendisine acil şifalar.bu arada Bengi Kurtcebenin tırnağı çırağı olamaz!getir götürünü yapar ancak.güZel Bengi’nin gözü tok nefis tarifleri var. haha bu arada eski eşinin mesleğini kullanarak ne reklamlar yaptı ya ne ağladı ne çok malzeme çıkardı. Adamı kullandı resmen.şimdi malzeme bitince şarkı türküyle yol yapıyor.

 7. Bu kadın takipçi ve beğeni satın alıyor sanki . Bu iticilikle biraz zor çünkü birden yükseliyor takipçisi. Gayet iyi tanıyoruz kendisini . 2012de evlenmişti . Dişleri epey kötüydü ve eskiden aşırı kiloluydu . Biraz para görünce çok değişti . Çok gözler önündeydi hayatı ve eski kocasını zor durumda bırakırdı hep . Bakınca bütün fedakarlığı kendi yapmış sanırsın ama işin aslı böyle değil . Özlem zor takıntılı bir kişilik herkes katlanamaz ona . Boşanma işi süpriz değil . Siz aldanmayın kızkardeş nutukları attığına bazı kadınlara . Çok kıskanç çok . Leylada karşılaştık en son her zamanki gibi hırslı ve bütün hayatı o telefon

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: