Leyla İle Mecnun’un Yeni Sezon Çekimleri Başladı

Türk televizyon tarihinin en popüler dizilerinden biri olan Leyla ile Mecnun’un ansızın sona ermesiyle birlikte dizinin hayranları oldukça üzülmüştü. Hayranlara müjde ise geçtiğimiz ay verilmişti. 10 yıl aradan sonra tekrar çekimleri başlayan ve Exxen’de yayınlanacak olan yeni sezonundan ilk görseller gelmeye başladı. Leyla ile Mecnun ne zaman başlıyor ?

Mucize bir şekilde aynı kadronun bir araya gelmesiyle çekimleri başlayan dizide yeni Leyla ise diğer dizilerde de sıklıkla görülen 29 yaşındaki oyuncu Deniz Işın oldu. Yeni sezonun yönetmenliğini yine Onur Ünlü, senaristliğini de yine Burak Aksak üstlenecek. Ana kadronun değişmediği gibi yan oyuncuların da aynı olması herkesi sevindirdi. Dizinin çekimleri 09.06.2021’de başlamış olsa da yayına gireceği tarih ve konusunun aynı olup olmayacağı henüz bilinmiyor. Leyla ile Mecnun hayranları merakla bekliyor, bir an önce de yayına girmesi bekleniyor. Setten görsellerin gelmeye başlamasıyla dizinin hayran kitlesi de oldukça mutlu olmaya başladı. Resmi hesaplardan ve oyuncuların paylaştığı setten fotoğrafları sizlerle paylaşıyoruz.

Bir önceki yazımız olan Masumlar Apartmanı İnci Ölecek Mi? başlıklı makalemizde farah zeynep abdullah diziden ayrıldı mı, farah zeynep abdullah diziden ayrılıyor mu ve masumlar apartmanı inci hamile mi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

escort izmir