Enes Batur’un Yeni Hali Şaşırttı

Video yayınlama ve izleme uygulaması olan YouTube üzerinden tanınan ve milyonlarca takipçiye ulaşan genç youtuber Enes Batur’un yeni halini görenler gözlerine inanamadı. Göbekli, balık etli haliyle tanınan 21 yaşındaki Batur’un vücut yapmak için oldukça çaba sarfettiği belli oluyor. Twitter’da gündeme oturan Enes Batur’un bu kaslı haline nasıl kavuştuğu merak ediliyor.

Azim. Çalışma, Mutluluk
Enes Batur, Türkiye’de 11 Milyon takipçiye ulaşan ilk kişi. YouTube’un her yılın sonunda paylaştığı videoya da bu yıl takipçi sayısıyla giren Türk olmayı başardı.
Enes Batur kendi hesabından yeni halini paylaştı. Bu fotoğrafları, “Azim+Çalışma=Mutluluk” notuyla paylaştı.

Enes Batur’un kaslı fotoğrafları

Enes Batur Nasıl Ünlü Oldu?
Son günlerin en çok konuşulan ve her yaptığı olay olan isimlerinden biri olan Enes Batur’un gerçek adı Enes Batur Sungurtekin. Lise hayatında çok asosyal olduğunu ve pek arkadaşı olmadığını söyleyen Enes Batur’un hayatını değiştiren ise bir video olmuş. Hayallerini erteleme harekete geç mesajının verildiği video sonrası hayallerinin peşinden gitmeyi kafasına koyan Enes Batur o günlerde babası ile sık sık ters düşmüş. Bilgisayarını kıran babası daha sonra Enes’in yeteneklerine inanmış ve oba yeni bir bilgisayar almış. Daha sonra attığı videoların izlenme sayısının her geçen gün artttığını gören Enes Batur kısa süre sonra fenomen olma yolunda hızla ilerlemeye başlamış..
Şimdilerde 11 Milyon takipçiye ulaşan ve ilerlemeye devam eden youtuberın kazandığı para hep merak konusu olarak kalacak.

Bir önceki yazımız olan Anne Sütü Satışı Yapılıyor başlıklı makalemizde anne sütü almak istiyorum, anne sütü fiyatları ve anne sütü nereden bulunur hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın