Acun Ilıcalı’nın Yeni Sevgilisi Kim?

50 yaşındaki ünlü televizyoncu, sunucu ve yapımcı olan Acun Ilıcalı, eşi olan Şeyma Subaşı’ndan ayrıldıktan sonra kimseyle birlikte görülmemişti. Çağla Alkunkaya ile aralarında aşk söylentileri çıksa da kesin kanıt yoktu.
Geçtiğimiz Temmuz ayında sürat teknesiyle Mikonos’a geçerken görüntülenen Acun’un yanında Çağla Ayça Altunkaya vardı.

acunun yeni sevgilisi
Çağla Altunkaya

Çağla Ayça Altunkaya Kimdir?
Yılbaşı gecesinde TV8’in sevilen programı O Ses Türkiye’nin çekimlerinde kameranın kendisine odaklanması ve yakın çekimiyle dans eden kişinin Çağla Altunkaya olduğu görüldü. Programda da görülen 20 yaşındaki kızın, Acun Ilıcalı’nın sevgilisi olduğu kesinleşti.
Çağla Altunkaya, kendisini herkes rahatça takip edebilsinler diye olacak ki Instagram hesabını herkese açık hale getirdi.

Çağla Ayça Altunkaya Estetikli Mi?
Görür görmez herkesin “Acun Ilıcalı’nın eski eşi Şeyma Subaşı ve dünyaca ünlü model Hailey Baldwin’e ne kadar çok benziyor!” dediği Ayça Altunkaya’nın, estetikli olduğu ortaya çıktı. Anlaşılan Acun Ilıcalı, estetikli ve genç seviyor.

cagla ayca altunkaya eski hali
Çağla Altunkaya’nın eski hali

Eski fotoğrafları ortaya çıkan Çağla’nın çok değişime uğradığı görülüyor. 1999 doğumlu olan Çağla’nın Yalova’da yaşadığı ve hemşirelik okulu mezunu olduğu söyleniyor. Hakkında çok az bilgimiz olan Çağla’yı yakında çok yakından tanıyacak gibiyiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir