Zahide’nin Programında Olay!

Zahide Yetiş, programın formatını değiştirdi. Kimi zaman bir hukukçu kimi zaman bir sağlık uzmanı kimi zaman da aile terapisti rollerine giriyor. Kendisini her konuda bilgili zannediyor. Embesillere program yaparmışcasına aynı şeyleri üst üste tekrar ediyor. Bir anlamda aptal taklidi de yapıyor.

Atv’de yayınlanan Zahide ile Yetiş Hayata programında yine bir karışıklık yaşandı. İki eş kavgalı oldukları için çocuklarını paylaşamıyorlardı. Her ikisi de birbirinin suçlu olduğunu söylüyordu. Velayet anneye verilmiş ancak baba çocukla görüştüğünde anne onun kaçırıldığını iddia etti. Bunun üzerine baba stüdyoyu terk etti. Zahide Yetiş, programda zor anlar yaşadı.

Mağdur olan baba, programa geri geldi ve kendisini savunmaya çalıştı. Anne de baba da diğerinin yalan söylediğini iddia ediyor. Baba çok sinirli ve konuşurken elleri titriyor. Osman Bey, belli ki çocuğunu kızını çok seviyor. Telefonla yayına bağlanan anne ise çocuğu babanın 20 gün aldığını söyledi.

Olay çözülecek gibi görünmüyor..

Çok yapmacık ve samimiyetsizsin Zahide Hanım, duygu sömürüsü yapıyorsun sürekli.. 22 yaşındayken köprüden atlayıp intihar etmeye kalkışan Begüm’ü programına davet etti. Begüm Şipal, o günlerde Anadolu Ateşi grubuyla dans ediyordu. Ona karşı diz çöküp konuşması ise hiç inandırıcı gelmedi. Genç kız şimdi desteksiz yürüyemiyor ve yaptıklarından çok pişman.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir