Vogue Gözlük Modası

Vogue Eyewear gözlük markası, Türkiye’de ilk defa lokal bir marka yüzü ile anlaştığını duyurdu. Markanın yeni sezonda birlikte çalışacağı isim ünlü moda ve stil danışmanı Ece Sükan.

Her sezon, uluslararası moda trendlerini yeni ve orijinal kreasyonlar ile zenginleştiren ünlü İtalyan gözlük markası Vogue Eyewear İstanbul’da gerçekleşen basın lansmanı ile popüler, güzel ve yetenekli stil danışmanı Ece Sükan’ın, Türkiye’deki yeni marka yüzü olduğunu duyurdu.  Luxottica Türkiye Ülke Müdürü İlker Mat, Luxottica Türkiye Pazarlama Müdürü Ömer Altıkardeşler ve Ece Sükan’ın katılımıyla Karaköy’ün popüler restoranlarından biri olan Ferah Feza’da gerçekleşen lansmanda, Ece Sükan’ın yer aldığı yeni sezon reklam filmi çekiminden kareler de ilk defa basına gösterildi.

ecesukanvoguegozluk

Vogue Eyewear Global Marka Direktörü Mariavittoria Di Stasi ve Luxottica Türkiye Ülke Müdürü İlker Mat, bu anlaşmadan büyük mutluluk duyduklarını ifade etti. “Vogue Eyewear markası ile bu yıl dünyada bir ilki gerçekleştirerek Türkiye’deki lokal marka yüzümüz olarak Ece Sükan ile anlaştık. Ece Sükan yapmış olduğu her işte son derece başarılı olmuş, stil sahibi bir profesyonel. Onun moda dünyasındaki bu duruşu, Vogue Eyewear marka değerleri ile tamamen örtüşüyor. Ece Sükan’ı, bu işbirliği kapsamında Vogue Eyewear ile yan yana görmekten çok mutluyuz.” dedi.

İşte gözlük modellerinden bazıları..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir