Tarzıyla Büyüleyen Canan Ulugöl

Canan Ulugöl, gezip gördüğü yerlerde giyindiklerini fotoğraflayıp internet ortamında sevenleriyle paylaşan bir moda ikonu adayı diyebiliriz. İşi gereği sürekli seyahat ediyor. Evet, o bir hostes ve bu yüzden dünyanın birçok yerini gezebilme şansına sahip. Aynı zamanda samimiyeti ve tatlı diliyle de takipçilerini kendisine daha fazla bağlıyor.

Yaşadıklarını kendi blogunda yazıyor ve günlük giyim kombinlerini İnstagram’da da paylaşıyor. Tarz sahibi olan Canan Hanım farklı tarzdaki parçaları bile uyumlu hale getirip üzerinde taşıyabiliyor. Bronz teni ile fit vücudu da gözlerden kaçmıyor. Saçlarını da genelde zarif bir biçimde topuz yapıyor.

Canan Hanım, İsviçre doğumlu. İlkokulu İsviçre’de okuduktan sonra ailece Türkiye’ye dönüyorlar. Üniversitede İngilizce öğretmenliği okusa da onun hayalinde hep başka bir şey vardır. Uçmak.. Önce Qatar Havayollarında ardından da Türk Hava Yolları’nda uçmaya devam eder. Gezmeyi çok seviyor ve bir moda aşığı..

Hostesliğe ara verir, Ankara’da bir giyim butiği açar ve bir süre mağaza işletmeye devam eder. Mağaza işletmekten ve Ankara’da yaşamaktan sıkılan Ulugöl, hostesliğe geri döner.

Canan Ulugöl’ün eşi de çok merak ediliyor. İşi gezmeye engel olmadığı için özellikle ne iş yaptığını merak edenler oluyor. Emlak sektöründe olan Burak Bey de giyim tarzıyla beğeni topluyor.

Eğer “Bu etekle ne giyebilirim?, “Şu şortla nasıl bir kombin yapabilirim?” gibi soru işaretleriniz varsa cevap aşağıda olabilir.

Günden güne artan takipçi sayısıyla işte karşınızda Canan Ulugöl… Fotoğrafları daha büyük görebilmek için üzerine tıklayabilirsiniz.

Canan Ulugöl’ün sarı saçlı halleri eskilerde kaldı. 2020 yılı itibariyle, Instagram’daki takipçi kitlesini YouTube kanalına taşıdı. Kendisini anlattığı kanalında, eğlenceli vakit geçiriyor. Koronavirüsü nedeniyle, işine ara veren Ulugöl, evinde videolar çekmeye devam ediyor.

canan ulugol kimdir

Canan Ulugöl eşiyle nasıl tanıştı?
Eşi, Burak ile nasıl tanıştığını da kanalındaki videoda anlattı. Eşiyle, Tokat’ta bir tavuk dönercide tanıştı. Önceleri, onunla evlenmeyi düşünmediğini, Messenger üzerinden konuşmaya devam ettiklerini anlattı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir