Sefirin Kızı Beğenildi Mi?

Star TV’de ilk bölümü yayınlanan ve baş rollerini Engin Akyürek ile Neslihan Atagün Doğulu’nun paylaştığı Sefirin Kızı dizisi merakla bekleniyordu. Uzun süredir ekranlarda görünmeyen Akyürek’in hayranları sık sık sosyal medyadan paylaşımlar yaparak onu televizyonda görmek istediklerini ifade ediyorlardı.

sancar nare star
Sancar ile Nare

Sefirin Kızı dizisinin konusu nedir?
Dizi 9 yıl öncesinde yaşanan bir aşk hikayesi ile başlıyor. Birbirini severken ayrılmak zorunda kalan aşıkların yıllar sonra tekrar bir araya gelmesi anlatılıyor. Sefirin yani büyükelçinin kızı olan Nare ile Muğla’nın köyünde yaşayan Sancar Efe’nin aşkı çok büyüktür. Babasının kendisini bir köylü çocuğuna vermeyeceğini düşünen Nare, bir gün evden kaçar ve Sancar’a koşar. Daha önce üvey abisinin tecavüzüne uğradığını kimselere anlatamadığı için, Sancar’a kaçtığı gece bakire olmadığı anlaşılır. Sancar, onu suçlar ve evden kovar. Nare, kendisini ona inandıramadığı için çok ağlar ve intihar etmeye kalkar. Acılar içinde babasıyla birlikte yurt dışına gider, orada kızını doğurur.

Nare ölecek mi?
Yıllar geçer ve Nare’nin kızı 8 yaşına gelir. Üvey abisi ona tekrar saldırınca Nare, onu öldürür ve kızını babasına emanet edip yok olmaya karar verir. Olaylar da tam bu sırada başlar. Sancar başta kızın kendisinden olduğuna inanmasa da DNA testi ile kızı kabullenir. Kızını emanet ettikten sonra Nare ise ölmeye karar verir. Tam uçurumdan atlayacakken onu fark ederler. 1. bölüm burada sona eriyor.
Bakalım sonraki bölümler de aynı heyecan ile devam edecek mi? Siz beğendiniz mi diziyi

Sefirin Kızı dizisi hangi gün?
Sefirin Kızı dizisi Star TV’de pazartesi günleri yayınlanıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir