Pucca’ya Hapis Şoku!

Kendisine ait olan günlüklerini kitaplaştıran yazar Pucca’nın büyük bir hayran kitlesi var. Yıllardır kitaplarını piyasaya sürüp imza günleri düzenliyor ve sosyal medya hesaplarından da takipçileriyle etkileşime giriyordu. Özellikle genç kızlar onu ilgiyle takip ediyor. Batı isminde bir oğlu da olan Selen Pınar Işık, geçtiğimiz aylarda eşi olan Serhat Osman Karagöz‘den de boşandı.

Birkaç ay önce Twitter üzerinden bir tweet attı ve bu yüzden başı belaya girdi. Pablo Escobar’la ilgili olan tweette gençleri uyuşturucuya yönlendirdiği iddia edildi. Mahkemeye çıkan Pucca tüm bunları takipçileriyle an be an paylaşmaya devam etti. Zaman zaman aklına estiği gibi paylaşımlar yapan Pucca’nın üzerinde kara bulutlar dolaşıyor. Ne paylaşsa birileri tarafından şikayet ediliyor, incelemeye alınıyor. Buna rağmen dini, siyasi konuları irdelemekten de geri kalmıyor. Kendisi de bunun farkında..

Bugün Escobar’la ilgili olan paylaşımı yüzünden 7 yıl hapis cezasına çarptırıldığını kendi Instagram hesabından bir video ile duyurdu. Ağlayarak halini anlatan Pucca’ya tüm sevenleri destek verdi.

Videoda “Günaydın arkadaşlar. Az önce 7 sene hapis cezası aldığımı öğrendim. Escobar’la ilgili attığım tweet yüzünden. Escobar bu kadar ceza almadı. 7 sene ne demek ya?” 

İşte Pucca’nın attığı olaylı tweetler..

puccanin tweeti 1
puccanin tweeti
pucca uyusturucu tweet

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir