Pucca Kime Dava Açtı?

İnternette eski sevgilisiyle ilgili yazdığı yazılarla ünlü olan Pucca, bugün çok öfkelendi. Bunun nedeni ise Pucca’nın Seda Sayan ve Uğur Aslan’ın sunduğu “Evleneceksen Gel” adlı evlilik programını eleştiren tweetleriydi. Seda Sayan’ın sevgilisi olan Erkan Çelik Pucca için öyle kelimeler yazdı ki sonunda mahkemelik oldu.

erkanceliktweet
Pucca şunları söyledi:
“Kendisi Seda Sayan’in sevgilisiymis.. Once bunlari yazdi, sonra ben yazmadim hacklendim dedi. Ardinda da benim hackledigime dair seyler yazdi. Ben hacklesem kocami hacklerim, sen kimsin??? Ben davami aciyorum. Ispat etsin bakalim. Ulkenin en guvenilir kadini da (?) manitasi icin hacklendi diye yazip, tutmadi diye sildigim tweetimi koymus. “Seda Sayan ve Ugur neydi soyadi unuttum, piknik tupu gibi olan hani. Ikisine de bosuna para veriyorlar. Oyleee kameraya bakiyorlar sadece” yazdigimin da arkasindayim valla. Ayy onlar da bana acacakmis.
Afsgshdhfj ben onlardan alacagim tazminati, sokak hayvanlari icin olan derneklere vermeye karar verdim. Ovundukleri parasi bir ise yarar en azindan. Offf ugrastigim ise bak kendimden utaniyorum yemin ederim.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir