Önlem Bebek Bezi Kullananlar Memnun Mu?

Önlem bebek bezini, son zamanlarda televizyon reklamlarıyla tanıdık. Geçtiğimiz yıl ikiz bebeklerini kucağına alan sempatik oyuncu Doğa Rutkay’ı reklamlarında oynatan firma, dikkatleri çekmeyi başardı. Birçok annenin takip ettiği Rutkay’ın ürünlerin tanıtımını yapması doğru bir seçim oldu. Kendisinin reklamlar yayınlanmadan 1 ay önce, bebekleri için Önlem markalı bezi kullanmaya başladığını söyledi.

onlem bebek bezi
önlem bebek bezi koruması

Doğa Rutkay Kamal, bebeklerinde Önlem bezi kullanıyor mu?
Kendisini takip eden yüzlerce anne ve anne adayı en çok bu soruyu sordular. O da sosyal medya hesabından soruları cevapladı. Markanın ürünlerini, gerçekten beğenerek kullandığını, memnun kalmamış olsa önermeyeceğini ifade etti.

Önlem bebek bezini kim üretiyor?
Gaziantep 2. Organize Sanayi bölgesinde, Pakten Sağlık Ürünleri markası tarafından üretiliyor. Kullananların bazıları, bezlerdeki parfüm kokusunun çok yoğun olduğunu söylüyor. Markanın yerli ve milli bir sermaye ile üretim yapıyor olması, desteklenecek bir durum. Umarız, bir sorun varsa da, gelen önerilere göre yapılan değişikliklerle, sürdürülebilir bir kalitede bezler üretmeye devam ederler.
Firma 2012 yılından beri sektörde olmaya devam ediyor. Markanın yetişkin bezleri, ıslak mendil ve bebek şampuanı satışları da bulunuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir