Nermin Gül Kimdir?

Sosyal medyadaki yemek paylaşımlarıyla kendisini tanıtan Nermin Gül, kısa sürede takipçi sayısını artırdı. Aynı zamanda televizyonda yemek programı da yapan Gül, sempatik tavırlarıyla takipçilerinin beğenisini topluyor. Kadın isterse her şeyi başarır diyerek diğer kadınlara ilham oluyor.

Nermin Gül’ün hayatı
Boşnak göçmeni bir ailenin kızı olan Nermin Gül, 1983 tarihinde dünyaya geldi. Henüz 10 yaşındayken çalışmaya başladı. 20 yıllık evli olan Nermin Gül’ün bir kız, iki erkek olmak üzere 3 çocuğu var. Binlerce takipçisi olan bir Instagram kanalı olan Nermin Gül, TRT 1 kanalında yayınlanan “Misafirim Var” adlı yemek programıyla adını geniş bir kitleye duyurdu. Sunuculuğun yanı sıra, Eğitmen Şef olarak dersler vermektedir. Son olarak yazdığı kitapla gündeme gelen Nermin Gül, Hani Yapamazdım kitabında özellikle Anadolu’daki kadınlarımızın hayatlarına dokunmayı, onlara bir kadının isteyince neler başarabileceğini bire bir anlatmayı hedefliyor.

nermingul

Nermin Gül ne iş yapıyor?
3 çocuklu bir aileye sahip olan Gül, sürekli olarak yemek yapıyor ve tariflerini veriyor. Sosyal medyada tanıtımlar yapıyor ve büyük bir gelir elde ediyor. Onun dışında da birçok marka için reklam filmi çekiyor ve televizyon programları yapıyor.

Nermin Gül nerede oturuyor?
Gül, İstanbul’un Bakırköy ilçesinde oturuyor. Bahçeli, müstakil bir eve sahip.

Nermin Gül kaç kilo verdi?
Nermin Hanım, çok kilo verdiğini anlatıyor. Toplamda 25 kiloya veda eden isim, gayretle herkesin başarabileceğini söylüyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir