Nahide Babashlı Kimdir, Nereli, Kaç Yaşında?

Nasıl seveceğim isimli şarkısının tüm müzik platformlarında gündem olmasıyla birlikte merak edilen isimlerden olmayı başaran Nahide Babashlı kimdir ? hakkında tüm bilinenleri sizlerle paylaşıyoruz.

nahide babashli kimdir nereli kac yasinda

Şarkıcı Nahide Babashlı soyismi Babaşlı olarak da geçmektedir. Nahide Babashlı kaç yaşında ? 2022 yılı itibariyle 26 yaşında olup 22 Eylül 1996 doğumlu ve başak burcudur. Nahide Babashlı nereli ? aslen Azerbaycanlı’dır. Youtube kanalında yayınladığı şarkılarla kendisinden bahsettirmeyi başaran şarkıcı, özellikle Ay Yüzlüm şarkı ile meak edilen isim olmayı başarmıştır. Murat Göğebakan’a ait olan şarkıya kattığı yorumla birlikte oldukça beğenildi. Herhangi bir ses eğitimi almadığını açıklayan genç şarkıcı Bakü Devlet Üniversitesi Fizik Bölümü’nden mezundur.

Şarkıcı Nahide Babaşlı, Anlasana, Ay Yüzlüm, Hep Sonradan, Dido, Gözlerimi Kapatsam, Deliler Kimi, Sen Benden Gittin Gideli, Gesi Bağları, Belalım, Gün Gelir, Vazgeç Gönlüm, Kendine İyi Bak ve Gözümden Düştüğün An gibi şarkıları seslendirmiştir.

Instagram adresi “nahidebabashli” şeklinedir. Hakkında daha fazla bilgiye sahipseniz yorumlar kısmından yazarak herkesle paylaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir