Mükremin Gezgin Nereli, Hamile Mi?

Tiktok fenomeni olan Mükremin Gezgin, çektiği videolarla dikkatleri çekmeyi başarıyor. Tüm sosyal medya hesaplarından yayın yapan Gezgin, en büyük kazancı Tiktok hesabından yaptığını açıkladı. Mükremin Gezgin ne kadar kazanıyor? sorusu üzerine aylık 100 bin TL civarında kazandığını söylüyor. Kimi zaman 1 saat içinde 5 bin TL gördüğünü de sözlerine ekliyor.

Mukremin Gezgin kac yasinda nereli boyu kilosu burcu sevgilisi

Mükremin Gezgin kaç yaşında?

 8 Nisan 1998 tarihinde Ankara’da doğdu. Eğitim hayatına Ankara’da başladı. Liseyi bilişim üzerine okudu. 1,72 boyundadır. Oğlak burcudur.

Henüz 15 yaşında 8 ay nişanlı kaldı. Nişanlı kaldığı zaman süreci içerisinde yıprandığını belirten Mükremin Gezgin cinsel yönelimi nedeniyle babası ile aralarında mesafe olduğunu ve konuşmadıklarını da belirtmiştir. Ayrıca dışarı çıkmaktan korktuğunu ve sürekli tehditler de aldığını ifade etmiştir.

Paylaşımlarında sosyal yardım videoları çeken Mükremin Gezgin yüzbinlerce hatta milyona yaklaşan takipçiye sahip. Gezgin, hamile olduğuna dair videolar çekse de biyolojik olarak erkek olduğu için hamile olması mümkün değil.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir