Mimar Selim Bey

Kanal D’nin çok beğenilen ve ilgi ile takip edilen dekorasyon programı Evim Şahane’ye başvurular adeta yağıyor. Evleri sponsorlar sayesinde ücretsiz olarak yeniliyorlar. Programın ünlü mimarı Selim Yuhay’a olan talepler de çok fazla. Program dışında da Yuhay’a teklifler geliyor. Parası verilerek de olsa evlerini yeniletmek istiyorlar.

Selim Yuhay, 1972 yılında İstanbul’da doğdu. Yıldız Teknik Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü’nden mezun oldu. Kendisine ait bir mimarlık firması da bulunmaktadır. Kanal D ile yaptığı anlaşma sonucunda mesleğinde zirve noktasına ulaştı. Hayatı çok merak ediliyor. Kendisi evli ve 3 çocuk babasıdır. İstanbul’da yaşamaktadır. Doğma büyüme İstanbullu olan mimarın soyadından da anladığınız gibi kendisi Yahudidir. Bir Yahudi gazetesinde de yazılar yazmakta, konferanslara katılmaktadır. Kimsenin dini bizi ilgilendirmez. Yaptığı çalışmalar gerçekten çok dikkat çekici ve zevkli. Resme de yeteneği olan mimar, aynı zamanda bir sergi de açmıştır. Ona başarılar diliyoruz.

Bir yorum

  1. Selim bey ben remziye,20 yıl bankacılıktan sonra ev hanımı oldum 4 yasında bir kızım var,hergun sizi izliyoruz, kanal d müşteri iletişim merkezinizide aradık İstanbul haricinde başka bir sehre gitmiyormuşsunuz, biz sizi çok sevdik hayırlı islerinizide çok taktir ediyoruz okulda çalışan insanların yine okuldaki evlerini yaptığında ve hasta bir bayanın evini dekorasyonunu yaptiginizdada inanının çok duygulandim, biz belki sizlerle gorusemesekte başka sehre gelmesenizde,sizi goremesekte sizi çok seviyoruz,Rabbim sizin gibi insanları eksik etmesin,duygulandigim bir zamanda yazdım. Esinizle colugunuzla cocugunuzla daima mutluluklar sevgiler,saygılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir